Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor, hany hetesen mondtatok...

Mikor, hany hetesen mondtatok el hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
A paromnak persze hogy egybol elmodtam, de a csaladnak, baratoknak, munkahelyen mikortol erdemes/lehet elmondani?
2009. júl. 27. 14:00
1 2
 11/19 Adri baba ***** válasza:
97%

Aznap amikor meg kellett volna jönnie,de nem jött meg,csináltam tesztet!!Pozitív lett!!!A családnak már aznap elmondtam!

Másnak csak a 12.hét után!

2009. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
97%

A szülőknek, testvéreknek egyből, akkor voltam 4 hetes babás! A munkahelyemen a főnöknőmnek szintén egyből elmondtam, a többiek kb 6-7 hetes koromban észrevették maguktól, mert állandóan zabáltam, pedig előtte sosem.

8 hetes voltam, amikor meghalt a bátyám motorbalesetben, így akkor elmondtuk a család többi tagjának is, nagynéniknek, nagybácsiknak, és az összes ismerősnek. Ha ez nem lett volna, vártam volna a 12. hétig.

2009. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
9+3 hetes kismama vagyok, a szuk csalad tudja mar a 6-dik hettol es a legjobb baratnom. A munkahelyemen meg nem mondtam senkinek. Ezzel varok a 12 hetig. Habar nagyon nehez mert folyamatosan rosszul vagyok.
2009. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én amint kiderült elmondtam mind a családomnak, mint a munkahelyemen /mert eü-ban dolgozom, így nem akartam kitenni magamat bármiféle veszélynek.

Szerintem bármikor nyugodtan elmondhatod!!!

2009. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 6. hetesen mondtam meg nekik, most vagyok 8. hetes. A családnak, barátnődnek bármikor elmondhatod, de a munkahelyen csak a 12. hét után.
2009. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességemnél azonnal világgá kürtöltem, hadd osztozzanak az örömünkben.4é+24hetes km.
2009. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mi mindenkinek 12 hetesen szóltunk.
2009. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Első babánál a férjem szüleinek öt hetesen mondtuk el, az én szüleimnek hat hetesen, amikor voltunk uh-n és láttuk a szívverést. Néhány barát is megtudta már ekkor, a többiek és a munkahely csak a 12. hét előtt.


Második babánál épp fordítva működik: a munkahelyen mondtam el hat hetesen, mert épp szülési szabin vagyok még az első babával és tudni akartam minél hamarabb, hogy hogyan tovább, 2 barát tudja még, de a család csak 17. hétben fog értesülni a babáról, mert külföldön élünk és akkor utazunk haza. Telefonon keresztül nem szeretném elmondani.

2009. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az elsőt világgá kürtöltem túl korán, mert sajnos elvetéltem. Nagyon ellemetlen szituk adódtak, amikor kérdezgették, hogy vagyok, és meg kellett mondani, hogy már nincs baba.

Most a szüleimnek és testvéreimnek és a barátnőimnek 7-8 hetesen mondtuk el, de mindenki másnak csak a 12. héten.

Így volt ez jól.

L. 37+3

2009. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!