Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondtátok el a munkahelye...

Hogy mondtátok el a munkahelyen, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Mindenki úgy tudja, h egyedülálló vagyok, (ez csak részben igaz), félek h mit reagálnak majd, szörnyen kíváncsi, pletykás társaság, és nem is viselem jól ezt a terhességet.Mit mondok majd a többieknek?
2010. jan. 27. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
én annyit mondtam h terhes vagyok és kész.bár nekem van vőlegényem és ezt mindenki tudta bent melóba.a vőlegényem is ott dolgozik.
2010. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz azzal,hogy mit mondanak mások,az a lényeg hogy Te örülsz-e a babának!Mert az a fontos,nem pedig mások véleménye.
2010. jan. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár én sajnos nem vagyok terhes, de szeretnék én is tanácsot adni. Ha ilyenek a kollégák és az elején nem állítod le őket, ez így fog menni amíg nem mész szülési szabira. Én a helyedben büszkén mondanám hogy babát várok. Ha kérdezik kitől, mondd azt hogy ti milyen kiváncsiak vagytok? Ha valamit el akarok nektek mondani, azt magamtól is megteszem, mit kiváncsiskodtok? Én sem egész nap a ti privát életetekbe turkálok. Azért az a neve: magánélet!
2010. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na ettől félek én is, hogy elindul a pletyka, mert vagy harmincan vagyunk, szóval aznap nem zárul le a történet, hogy elmondom, most már nagyon ideges vagyok...
2010. jan. 28. 22:14
 5/5 A kérdező kommentje:
ez egy nem kívánt terhesség volt, jelenleg még barátkozom az egésszel:(
2010. jan. 28. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!