Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mondtátok el a férjetekn...

Mikor mondtátok el a férjeteknek az örömhírt?

Figyelt kérdés
Az első teszt után? Több teszt után? Doki után?
2011. aug. 13. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Mivel ő az, aki mellett nap mint nap elalszom és felébredek, ezért inkább elmondanám neki, h mi a gyanum és vele együtt csinálnám meg a tesztet is. Teszt meg doki után elmondani az olyan, mintha csak a szeretőd lenne és még nem lenne biztos, h akarja a gyereket.
2011. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemvárt előtt két nappal kimentem kíváncsiságból tesztelni. Lett egy halvány csík, és úgy megörültem, hogy beugrottam mellé az ágyba, (ő azt hitte, nemvárt napján tesztelek majd), és bőgve kértem, hogy ő is lássa azt a halvány csíkot... Látta :D
2011. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én talán csak attól félek,hogy nagyon beleélné magát és utána kiderülne még sincs baba.

Vagy ez hülyeség?

2011. aug. 13. 13:58
 4/13 kittip válasza:
82%

Én már a gyanúmat is közöltem a férjemmel. (Mind 2x) Ezután tudott a tesztről is, és az orvoshoz is együtt mentünk. Szerintem ez így jó. Ha már kész tényekkel állsz elé, lehet hogy kicsit kizárva fogja magát érezni az egészből. Ne éld bele magad túlságosan, és őt se engedd nagyon elmerülni a gondolatban.

És így nem fog csalódás érni, vagyis nem olyan mértékű, ha esetleg mégsem vársz babát.

2011. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem volt könnyű megállni,de én is csak a doki után mondtam el neki,mert nem akartam csak a tesztnek hinni..
2011. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férfiak nem élik bele magukat annyira. Én mindig azt hallottam, h egy apa akkor jön rá, h apa lett, amikor először látják, megfogják a picit. Tudod, nekik bizonyíték kell, nem ígéret :) Így nem hinném, h jobban beleélné magát mint te.
2011. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

szerintem az utolsónak van igaza. Sőt , kiegészíteném azzal, hogy valójában akkor lesznek "igazi" apák, amikor már kommunikálhatnak is a kisgyerekükkel. Addig elnézik, hogy kőszik-mászik, gagyog, de az még nekik nem az "igazi" :)

Visszatérve az eredeti kérdéshez, én rögtön a tudtára adtam, ugyanis vettem egy tesztet és együtt vártuk a két csíkot :) Én nem mertem elhinni, amikor megjelent 2. csík, ott mutogattam neki, hogy "ez azt jeleni??? Hol a tájékoztató???!" :D

2011. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
hát az szerintem attól függ,h ö a "te kedvedért" szeretne,vagy mert ö is szeretné. Ha ö is szeretné,akkor szerintem doki után.és ha most van a szülinapja/névnapja borítékban odaadhatod neki az uh képet. De ez inkább a hogyan része. Minden jót!
2011. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt vettük a tesztet, és együtt csináltuk is meg:) Jó, ő az ajtó előtt várt, úgyhogy majdnem együtt :D
2011. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél megvártam a délutánt, hogy személyesen mondhassam el neki az örömhírt, ha hazajön. (Reggel amikor teszteltem már nem volt otthon.)

A másodiknál elutazott, így rögtön küldtem neki a hajnali sms-t. 5 napot nem tudtam volna kivárni, így azt mms-ben és sms-ben mondtam el neki. :)

2011. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!