Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mondtátok el a férjetekn...

Mikor mondtátok el a férjeteknek, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Mi mindent megbeszélünk, és nekem olyan furcsának tűnt, hogy sokan csak egy kis időre mondták el, miután megtudták, hogy babát várnak vagy épp mikor teljesen biztosak voltak benne. Nos, én nem tudnám titkolni egy pillanatig sem, én ahogy gyanakodnék (késik stb) azonnal megosztanám vele, hogy lehet babát várunk, s így a teszt eredményét együtt várnánk izgatottan. Én így teszek majd, ebben biztos vagyok

Ti mikor mondtátok el neki?


2011. jún. 28. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi együtt teszteltünk tulajdonképpen. Tudta, hogy nem jött meg, izgultunk együtt, aztán bementem a fürdőbe megcsinálni a tesztet, erről is tudott, majd a pozitív tesztemmel jöttem ki a fürdőből és együtt örültünk tovább. :)
2011. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én anno már végig gondoltam,hogy micsoda meglepő, fantasztikus módon adom majd elő! Hát nem így lett!:)

Reggel rápisiltem a tesztre, egy perc múlva nega, otthagytam. Este gondoltam ránézek, halványan, de láthatóan két csík. Úgy megijedtem,hogy kiüvöltöttem a fürdőből neki,hogy nézze már meg mit jelent a két csík egy teszten,mert most hirtelen nem tudom. Szerencsémre előtt egyet lőttem el, de azt még egy éve, akkor még nem terveztük! Ő berohant és nézte a tesztet, meg hozta dobozt! Én eközben pont pisiltem, szóval így visszagondolva, elég röhejesek lehettünk!:) Mondja,hogy a két csík az,hogy babánk lesz. Egy percig nem tudtunk szóhoz jutni. Bár terveztük, de nem gondoltuk,hogy egyből össze is jön. Nekünk? Gyerekünk? Tényleg? Hát úgy néz ki!:) De még nem mertünk teljesen örülni, csak két nap múlva, amikor már időn belül is két teszt is mutatta!

Szóval nekünk elmaradt a fergeteges, filmekbe való bejelentés, de így fantasztikus volt!


14 hkm

2011. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél pont a születésnapján mondtam el a nagy hírt,mivel pont aznap teszteltem a munkahelyemen.Ő is dolgozott,így "sajnos" nem tudtam vele este 10-ig várni.

Most a második babánk várásakor is pont így történt a dolog,csak annyi különbséggel,hogy nem volt különösebb "alkalom".jelenleg 22 hetes km és egy 2 éves kisfiú anyukája

2011. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen,mi is együtt,terveztük,"gyártottuk,gyanítottuk,teszteltünk és örültünk!!(én nem is tudtam volna titkolni ha akartam volna sem :) ismer mint a tenyerét,tudja a menstruációm esedékességét,az arcom is elárult volna)Ez mindkétszer így történt!Egy mindjárt 3 éves és egy 8 hónapos kisfiaink vannak
2011. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Együtt teszteltünk, úgyhogy kb. 10 másodpercig tudtam titkolni előtte, mert nem bírtam magammal és kisiettem a szobából megnézni az "eredményt":)

Egyébként se titkolok előle semmit, de ez egy olyan dolog, amit legjobb rögtön elmondani/megosztani :))

2011. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon szoros kapcsolatban élünk, ha megjött együtt búsultunk, együtt értékeltük az LH teszteket, együtt számoltuk az időt amikor végre tesztelhetek, és együtt meregettük a szemünket mert olyan halvány volt, hogy szinte nem is lehetett látni, csak sejtettük, hogy ott van a második csík.

18h km

2011. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnél együtt teszteltünk, a másodiknál este mondtam meg neki, amikor hazajött a munkahelyéről.
2011. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én rögtön a tesztelés után.
2011. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az első babánk meglepetés volt,és ő előbb sejtette,mint én.Sajnos az a baba nem maradt velünk.

A kisfiamat aznap este,mikor pozitív lett a teszt.Őt nagyon vártuk,így elterveztem jó előre a bejelentést.Nem is tudtam volna titkolni,jobban ismerte a ciklusomat,mint én:)

2011. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mindkettőnél együtt teszteltünk :)
2011. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!