Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti kinek mikor mondtátok el,...

Ti kinek mikor mondtátok el, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
A férjem itthon volt mikor teszteltem.Szóval ő egyből tudta.Anyukámmal pár nappal később beszéltem,mikor kb.6 hetes voltam,és már voltak tünetek.Mindenki másnak a 12 hetes uh után.
2016. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
11 hetesen a szüleinknek és 1-2 nagyon közeli barátnak (Karácsony volt), a 12 hetes UH után a munkahelyemen, majd fokozatosan ismerősöknek.
2016. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
6 hetesen el kellett jönnöm táppénzre így a munkahelyemen mimdenki megtudta. A szüleinknek 8.héten mondtuk el. A "nagyvilágnak" (barátok,távolabbi ismerősök,rokonok) 19.héten jelentettük be.
2016. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

A párommal együtt csináltuk a tesztet. A legjobb barátnőmnek a 7. héten, de csak azért mert együtt voltunk vásárolni és rosszul lettem. Anyukámnak 12 hetesen, a párom szüleinek és apámnak 15 hetesen.

Másnak nem mi mondtuk, ők kérdeztek rá mikor már látszódott

2016. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
A férjemnek azonnal, ahogy megjelent a 2 csík, a szüleinknek, testvéreinknek, és legjobb barátainknak 6 hetesen. A főnökömnek (távoli családtag) 12. heti uh után akartam elmondani, de elcsiripelték a madárkák, ő kérdezett rá a 8. héten. A barátok tudták tartani a szájukat, a család már kevésbe, vagyis egyáltalán nem, de annyira nem bántam, a fél kisváros együtt örült velünk - a másik fele csak azért nem, mert később futott bele a pletykába.
2016. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
A fonokomnek a 6. heten, mert veszelyes a munkam. A szuloknek kn 10. heten
2016. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
1. évfordulónkon teszteltem. Párom itthon volt, tudta. Elsőnek kiment elszívni egy cigit, pedig terveztük :) Másnap tudta az apja, az egész utca, estére a barátok, egyik hétvégén pedig elmentünk az én családomhoz először, utána sógoromékhoz :)
2016. nov. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Párommal együtt csináltuk a tesztet. Szüleinknek az UH után amikor a doki megerősítette hogy babát várok 5+4 hetesen. Többi rokonnak 16 hetesen.. Barátoknak, Ismerősöknek, Haveroknak 27 hetesen. 33 hkm
2016. nov. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A férjemnek rögtön reggel, ahogy pozitív lett a teszt, a szüleimnek pár nappal később, Keresztanyámnak 2 héttel később.
2016. nov. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
párom ott volt mikor teszteltem, anyukáméknak pár héttel később, a nagyszülőknek testvérek, és a közeli barátok 12 hét után. a távolabbi barátok 16 hét után. és a közösségi oldalon sem osztottam meg semmi erre vonatkozót, hogy terhes lenék.
2016. nov. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!