Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tehetném magam így is...

Hogyan tehetném magam így is "széppé" a szemében?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne ítéljétek el a páromat a következők miatt. Mióta rendesen kigömbölyödött a pocakom és már rendesen lehet érezni a kicsink mozgását, azóta észrevettem, hogy nem olyanok az intim együttlétek. (Nem híztam semmit, amivel több vagyok az a baba,magzatvíz,stb) Mivel mi mindent megbeszélünk, megkérdeztem mi a baj és azt mondta zavarja a pocakom és hát nem talál így túl vonzónak, de ha megszülök ismét gyönyörű leszek számára. Megértem, mert mások is meséltek ilyenről, de mégis rossz érzés. Lenne esetleg mégis valami praktikátok amivel pocakosan is vonzónak találna?
2010. ápr. 28. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Most kovácsolódtok családdá, és neki is ez a helyzet és a gyerek, minden egyes mozdulatával az újdonság erejével hat!! És hát ha a szexre gondol, nem egy terhes nő jelenik meg előtte, ahogy egy gyermekét szoptató anya sem a szex jelképe, és erről inkább a betegeknek jut a szex az eszébe. Egyet jegyez meg szerintem és minden rendeződni fog benned a jó kapcsolat nem egyenlő a szexel, ennél sokkal de sokkal többről szól!! És ezt most kezded majd megtanulni.


28 hetes km

2010. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

el ne keseredj, nagyon sok pasi így van ezzel, a párod legalább őszinte... A múltkor volt az indexen egy híres terhes nőket címlapfotón ábrázoló összeállítás - szép nők, amúgy különösen, de babavárósan is. És kiábrándító volt olvasni a sok névtelen kommentet, hogy nem kellene mutogatni magukat ilyenkor, tehenek, meg undorító formátlanok...

Tartok tőle, a terhesség nem tesz széppé és szexissé (max. amíg nem látszik a formán, csak a kisugárzáson), csak pár szerető hozzátartozónk tud szépnek látni - uram bocsá' hazudni - minket, mert amúgy szeretnek. De a szexuális vonzalom nem tudatos, nem irányítható, és kár szidni azért, ha neki ez a forma nem jön be.

2010. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ugyan élünk házastársi életet, heti többször is, de teljesen megértem a párod.

Nálunk is inkább "tűzoltás" a dolog.

A terhesség alatti szex, azért körülményesebb és vannak bizonyos gátjai.

Én azokat az apukákat sem ítélem el, akiknek az első időben nem feltétlenül "tetszik" a kisbabájuk. (mert ráncos, gyűrött ...)

Ez nem jelenti azt, hogy kevésbé szeretne titeket!

Boldog, egészséges babavárást!

2010. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!