Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tehetném magam rajta túl?

Hogy tehetném magam rajta túl?

Figyelt kérdés
Ma egy éve hogy a 3hónapos terhességemet elveszitettem. Tegnap lett volna 6 hónapos a kisfiam. Nincs olyan perc, olyan pillanat hogy ne gondolnék erre. Ha babát látok, vagy babakocsikat nézem, annyira fáj a szivem, majd meg szakad. Próbálom magam lekötni, de mindig itt van előttem, és nem megy a nem rá gondolás. Mindig nézem a naptárt, hogy most ennyi idős lenne, már miket tudna. és elkap a sirás. Annyira nehéz. Ha valaki volt hasonló helyzetben, neki mi segitett? Előre is köszönöm a válaszokat. Egy 21 éves lány.
2009. szept. 16. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez eleg gyakori amit irtal en 2* jartam igy nehezen de tultettem magam rajta pedig en 32 eves vagyok.te meg annyira fiatal vagy,miert nem probalkoztatok azota biztos sikerulni fog,lehet a kisbabad nem lett volna egeszseges es ezert alakult igy.Nekem is ezt mondta a dokim es azt is lehet a kovetkezonel ugyan igy jarok es sajnos igaza lett.

De most 25 hetes kismama vagyok egeszseges gyonyoru kisfiu fejlodik a pocakomban akit mar annyira szeretek,hogy el sem tudom mondani.

probalkozzatok ez a legjobb gyogyszer a felejtesre,gondolj a kovetkezore,de a rossz gondolatokat hesegesd el mert ez negativan hat rad!

Sok sikert.

2009. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy irtál. De nem merek, mert félek az ujabb csalódástól.Párom szeretné, de én nagyon félek. Lehet, hogy még egy kis időnek el kell telnie, hogy ugy érezzem felkészültem rá? Nem tudom.De bizom benne hamarosan lesz egy pocaklakóm, aki már velünk marad.Neked gratulálok, és boldog babavárást.
2009. szept. 16. 11:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! az a baj, hogy a psziché megakadályozza a következő baba jövetelét! én 3 babát veszítettem el, a 3-nál már rettegtem. túljutottunk a kritikus időszakon, de sajnos Ő is elment 19. héten:( most május végén volt 1 éve. elővettem a dvd-t, amit a 4d-n kaptunk, kibőgtem-újra-magam, elbúcsúztam Tőle. mint júniusban kiderült, akkor estem megint teherbe:)! most 18 hetes vagyok,és próbálok pozitívan hozzáállni, de iszonyat módon félek a következő pár naptól! ugyanúgy fáj a hiánya, de próbálom nem rávetíteni a történteket a mostani babámra. tényleg kell vmi, amivel úgymond lezárhatod azt a rossz történést, mert addig egész egyszerűen nem is fog tudni jönni a picúr! kívánom, hogy túl tudj ezen jutni, és tudj majd örülni a következő babának!
2009. szept. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem más problémám volt, de sokszor engem is elkap a sírás, ha arra gondolok, mennyivel jobb lett volna, ha... Van akinek könnyebben megy, hamar túlteszi rajta magát és csak a jóra gondol. Az nyújtson vigaszt, hogy valószínűleg nem lett volna egészséges, ha megszületik. Bennem már nagyon érik a gondolat, hogy újra próbálkozzunk, úgy könnyebb lesz nem gondolni a rosszra. Még fiatal vagy, próbálj meg nem rágódni rajta.

Nem írtad, hogy lenne vmilyen problémád, úgyhogy sztem egy újabb baba sokat segítene

2009. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos azt mondom: Kutyaharapást szőrével. Sajnálom a babámat, amit elvesztettem decemberben, idén is eszembe fog jutni, egészen biztos, de minden energiámat és figyelmemet a pocaklakómra összpontosítom, aki az előző elvesztése után négy hónappal fogant.


Semmi sem garantálja, hogy, ha az elsővel gond volt, a másodikkal is gond lesz. Nem szabad ilyesmire gondolni.

2009. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, és szoritok h minden rendben legyen a terhességetekkel, és megszülessen egészségesen a babátok. Nincs problémám, már ma este is probálkozhatnánk, csak nekem kell erőt venni magamon, túl lenni rajtam. A 2.-ik válaszadón kicsit elérzékenyűltem, mikor a videós részt olvastam h elbúcsúztál tőle. Vannak ultrahangos képeim, és az emlékektől nem tudok szabadulni.De erőt veszek magamon, "elbúcsúzom" ahogy a válaszadó tette, és a következő babára koncentrálok. Köszi a válaszokat,sokat segitenek...

Boldog babavárást mindenkinek:)

2009. szept. 16. 12:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztos nehéz időszakon mész át, de ha nem tudsz magad túl lépni ezen a tragédián akkor keress orvosi segítséget! Attól nem lesz jobb, hogy a multat síratod, előre kell nézni és tenni a legjobbakat! Én decemberben veszítettem el egy korai terhességet, 7 év sikertelen próbálkozás után, gondolhatod mit éreztem. De érdekes módon pár nap múlva nekem ez akkora bizalmat és reményt adott, hogy lesz másik esély és lett is rá 3 hónapra. Ha akkor nem vetélek el, sose kezdtem volna az interneten böngészni, hogy mi lehetett a baj... rátaláltam a problémámra a teherbeeséssel kapcsolatban és ha akkor nem vetélek el, sose jövünk rá, hogy pajzsmirigyes vagyok. Oka van minden vetélésnek, gondolj erre! Egy egészséges magzat megmarad, hidd el! És legyél bátor újrapróbálkozni, mert anélkül nem leszel babás! Ne sírj a multon, változtatni már nem lehet rajta, a jövő viszont rajtad múlik és egy babának optimista talpraesett anyukára lesz szüksége! Szedd össze magad és sikerülni fog!
2009. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10év várakozás után szűnt meg dobogni a 12hetes kicsi magzatom szíve,én akkor feladtam,nem hittem többé a gyerekvállalásban,4hónap múlva újra terhes lettem 5hetesen elvesztettem ,de csak az egyik babát,ikrek voltak,kitartással sok pihenéssel ma 7éves a fiam,három gyermekem lett,ne add fel! Engedd el a kcsit,hátha már készül "valaki" titeket választani szülőnek,nyugodt helyre érkezik csak baby!
2009. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok én 6 hetesen veszítettem el a kicsikémet, most épp félidős lennék, nekem is sokszor nagyon rossz, ha gondolok rá. De igazatok van tovább kell lépni. Régebben mindig nézegettem a pozitív tesztjeimet, és úgy emlékeztem rá, de inkább kidobtam őket, mert a jövőbe kell tekinteni.
2009. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is igy vagyok, még mindig. Nézegetem a tesztet, az ultrahangos képeket, és a pocakomról csinált képeket.nekem nagyon fel volt puffadva, és 10 hetesen már észrevették rajtam. Köszi h irtál, és kitartás neked is. Igen, tovább kell lépnünk, csak nehéz.
2009. szept. 16. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!