Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tehetném magam rajta túl?

Hogy tehetném magam rajta túl?

Figyelt kérdés
Ma egy éve hogy a 3hónapos terhességemet elveszitettem. Tegnap lett volna 6 hónapos a kisfiam. Nincs olyan perc, olyan pillanat hogy ne gondolnék erre. Ha babát látok, vagy babakocsikat nézem, annyira fáj a szivem, majd meg szakad. Próbálom magam lekötni, de mindig itt van előttem, és nem megy a nem rá gondolás. Mindig nézem a naptárt, hogy most ennyi idős lenne, már miket tudna. és elkap a sirás. Annyira nehéz. Ha valaki volt hasonló helyzetben, neki mi segitett? Előre is köszönöm a válaszokat. Egy 21 éves lány.
2009. szept. 16. 11:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sosem jön el az az idő, amikor ki tudod jelenteni, hogy igen, lélekben felkészültél az új baba fogadására. De! Az mindenképp segít, ha erősíted magadban a gondolatot, hogy egyszer Te is a karodban fogod tartani a kisbabádat. Nekem és a férjemnek sokat segített, hogy körülöttünk sok pici baba volt éppen. Igen, nagyon fáj, ha arra gondolok, a mi babánk is épp ekkora lenne, de ez megérlelte bennünk a vágyat arra, hogy mielőbb újra belevágjunk. Kisfiúnkat élete 3. napján veszítettük el, hidd el megértelek. 6 hónappal később megfogant második babánk, ma már 10 hónapos kisfiú nagyon BOLDOG szülei vagyunk! A veszteséget nem pótolja, de új értelmet nyert az életünk! Kívánom Neked, hogy mielőbb így érezhess!
2009. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!