Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tehetném magam így is...

Hogyan tehetném magam így is "széppé" a szemében?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne ítéljétek el a páromat a következők miatt. Mióta rendesen kigömbölyödött a pocakom és már rendesen lehet érezni a kicsink mozgását, azóta észrevettem, hogy nem olyanok az intim együttlétek. (Nem híztam semmit, amivel több vagyok az a baba,magzatvíz,stb) Mivel mi mindent megbeszélünk, megkérdeztem mi a baj és azt mondta zavarja a pocakom és hát nem talál így túl vonzónak, de ha megszülök ismét gyönyörű leszek számára. Megértem, mert mások is meséltek ilyenről, de mégis rossz érzés. Lenne esetleg mégis valami praktikátok amivel pocakosan is vonzónak találna?
2010. ápr. 28. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
ez a nem vonzóság szerintem rossz duma, ennél még az is jobb lett volna, ha azt mondja, félti a babát. szerintem itt más lehet. nem ítélem el. csak így gondolom
2010. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Én elhiszem hogy vannak ilyen pasik, és nem gondolom hogy akkora baj lenne ha valaki így vélekedik....na jó, én párom 27 hetes nagy pocakkal is vonzónak talál de én akkor sem haragudnék rá ha nem így lenne, nem vagyunk egyformák.

Attól mert neki furcsa most a tested meg ilyesmi, attól még szerethet ugyanúgy, meg a babát is, csak épp nem szexi nőként hanem anyaként gondol rád :)

2010. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Ha a pocakod miatt nem talál vonzónak- ami elég gáz- akkor akármit csinálhatsz, nem leszel neki vonzó a terhesség végéig. Nem elítélem én sem, de ha egy pasio igazán szeret egy nőt, terhesen is vonzónak találja, főleg, hogy nem híztál semmit. Ez nagyon rossz duma, vagy ha igaz, akkor is nagy a gáz.
2010. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Kedves 1. válaszoló most jól rám ijesztettél. Arra gondolsz, hogy lehet van neki más? Vagy mire?

Tudom, hogy elég gáz volt a válasza, de legalább őszinte volt.

2010. ápr. 28. 13:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
első . én arra nem gondolnék, hogy lenne valakije, hanem csak hogy nem mond igazat. a férjemmel is viccelődtünk, amikor terhes lettem, felvettem egy nagy pocakú terhes gatyót, kitömtem, és ött szörnyülködött, hogy hogy fogok kinézni. és mondta, reméli nem maradok úgy..de hát nyilván nem maradtam.. lányom 1,5 éves. és tőle akár minden nap szexelhettünk volna. persze azért nem így volt. szóval neki sem tetszett különösebben az óriási hasam. (össz. 8 kg-t híztam), de nem volt gondunk, de lehet, hogy az én férjemnek fontosabb a szex, mit a Tiednek. Csak magunkból indultam ki.. és bocs, nem akartam rosszat írni. lehet, van ilyen.
2010. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Igazából nem tudok tanácsot adni, mert én most vagyok 33 hetes és mi szinte naponta együtt vagyunk. Csak azért írok Neked, hogy ne gondolj rögtön a legrosszabbra. És igenis tuti benne van az is, hogy a Párod félti a babát, hiszen már érezni a mozgását. Ettől még a Párod ugyanúgy szeret Téged és nagyon boldog apuka lesz, amikor kezében tartja a kisgyermekét :)

Én a helyedben nem erőltetném a dolgot. De esetleg kipróbálnám azt, hogy este odabújok mellé, kicsit simogatom és kedveskedek Neki, s utána olyan pózt vennék fel, hogy ne a pocakomat lássa. Pl csücsülj a Párodra úgy, hogy háttal vagy Neki. Én egy ilyet megpróbálnék, de ha neki ehhez sem lenne kedve, akkor hagynám. A szex nem ér annyit, hogy emiatt veszekedés legyen. Attól még hozzá bújhatsz, az is nagyon gyengéd tud lenni.

De erőltetni semmiképpen nem szabad.

Sok sikert és boldog babavárást.

2010. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg gáz, hogy ezt mondta, de meg kell értened őt is. Ha az ő testén lenne viszonylag hirtelen ekkora változás, az is bezavarna átmenetileg a koncentrálásba.

Az ő szemében te most inkább egy babáját váró leendő anyuka vagy és biztos vagyok benne, hogy félti is a babát, esetleg szex közben többször eszébe jut nehogy mélyre menjen, nehogy túl heves legyen és ez elveszi a kedvét. Nemsokára kibújik az a baba, túl leszel a gyermekágyon és minden helyre fog jönni, ugyanolyan lesz mint régen (bár nekünk még jobb is lett :) )


Hidd el, hogy ez így még mindig jobb, mint más pasik..., olyanokat olvasok itt a neten néha, hogy a hajam égnek áll. Találkoztam már olyan anyukával is, aki utálta és fájdalmasnak találta, mégis a férje követelésére bevállalta az anális szexet terhesen :(

2010. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
mi nem élhetünk házas életet mert veszélyeztetett vagyok de ha levetkőzök akkor a férjem a melleiben nem győz gyönyörködni azelőtt sem volt kicsi de most hogy egyre nagyobb teljesen el van vele mivel rendesen nem lehetünk együtt azért játszani szoktunk ami neki a végén már jó olyankor kis csipkés melltartós atléta szerű kis felsőket szoktam felvenni és a pántokat leengedem a vállamra így a pocim teljesen el van takarva aminek kell az kilátszik és mivel csipkés még sexis is vegyél fel valami szép combfixet és tereld el a figyelmét a pocidról ja még láttam szép hálóingeket is aminek a felső része melltartós és utána hirtelen bővül az kismamáknak is jó és mivel jól kibővülnek eldugják a pocit is egyébként jó hogy őszintén megmondta hogy mi a baj de ha már ezt elmondta lehetett volna valami javaslat arra hogy neki hogy lenne jó hogy ne te keljen rajta gondolkozz és aggódj talán ezt is meg kérdezheted tőle hátha vannak neki is valamilyen kis fantáziája ha nem túl durva ami esetleg árthat akkor csak játszatok nyugodtan :-)))
2010. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy korábbi hozzászólásban épp erről írtam, hogy nagyon kevés pasit indít be egy terhes nő látványa, és ez így van jól, hiszen tudomásul kell venni, hogy most nem egy szex szimbólum vagy ahogy én se. Engem is zavar a pocakom így megértem a párom, hogy őt is. nem érzem magam szexinek, hiszen hogy is érzehetném, miközben a babám rugdos a hasamban és folyton rá gondolok, milyen édes. A férjed is az anyát és a gyermekét látja, akit védenie, szeretnie kell. Az hogy kevesebb szex van viszont nem jelenti a szeretet hiányát, sokan összekeverik a kettőt, legalábbis a mi kapcsolatunkban van gyengédség!! van a másikkal törődés!! érzem, hogy szeret, mivel elmegy munka előtt és bevásárol helyettem, és ha van ideje főz is valamit, hogy én mire hazajövök a munkából már csak pihenhessek. Figyeli, hogy legyen otthon gyümölcs, zöldség, és amit szeretek. Hozzám bújik, megpuszil és simogatja a hasamat, és az a legnygobb gondja, hogy biztosan jól érzem-e magam, nem fáj-e a hasam és a baba is jól van-e. Képzeld el, milyen vágylohasztó, ha akció van és éppen érzi ő is hogy rugdos a gyermeke, az pedig nem biztos, hogy jó, ha a férfit ilyenkor is csak az érdekli, hogy a szex adagját megkapja!!! Na azon a kapcsolaton én elgondolkodnék!!! Hiszen az életben is lesz olyan, hogy akár betegség miatt a szex háttérbe szorul, akkor pedig rögtön máshoz szalad!!! Ez az időszak a belső intimitásé, az összebújásé, a kapcsolat elmélyüléséé, egy csendesebb bensőségesebb időszaknak kell lennie!! Az viszont igaz, hogy ha nem elég erős ehhez a kapcsolat, akkor ez a szex nélküliség meg is ingatja azt!


28 hetes km

2010. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát köszönöm szépen! Kicsit megnyugodtam, mert sokat simogat, ölelget, meg mint az egyik Válaszoló is írta, nekem is sokat segít az otthoni munkában. Csak most tényleg kicsit fura ez az egész, mert Ő a baba előtt olyan volt mint egy baknyúl.:-) Bár kicsit lehetett volna kíméletesebb is a válasza. De azt is tudom, hogy most én is érzékenyebben reagálok dolgokra. Vita nem volt és nem is akarok vitát,csak tényleg elég rosszul érintett. Még egyszer köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 28. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!