Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki, akinek tünetek...

Van itt valaki, akinek tünetek terén a második vagy többedik terhessége volt a könnyebb?

Figyelt kérdés
Mindig azt olvasom, hogy a második panaszosabb.
2016. okt. 24. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:

A,y*)Első terhességemnêl nem bìrtam a buszozást, a kórház 45p... Ha szerencsém volt erős hányingerrel megúsztam. A végén nagyon vizesedtem és aludni sem bìrtam a gyomorsavtól. Plussz a fénypont az volt mikor a lábaimat, karjaimat és a hasamat iszonyatosam viszketős kiütések borìtották be amik csak szülés után múltak el. Ezzwl szemben a másodiknál teljesen kezelhető volt a sav és 2x ha rosszul voltam a buszon

(A savhoz: az első babámnak alig volt pár szál haja a másodikat meg fésülni lehetett. Ennyit a sav-nagy haj összefüggésről)

2016. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél a lányommal borzalmas rosszul voltam a 7. hónapig. Második terhességem teljesen hányinger, szédülés, hányás, undor mentes volt. Ő fiú lett.
2016. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Állandóan álmos voltam az elején, hányingerem mondjuk csak pár hétig volt de akkor 0-24-ben. 30 hetes koromtól székrekedés, aranyér, reflux. A legrosszabb pont a reflux volt, alig tudtam elaludni és nem tudtam mit csinálni vele.

2016. okt. 24. 15:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ő kisfiú.
2016. okt. 24. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Első fiú,kis émelygésen kívül semmi panasz.

Második lány,kb félidőig hánytam.10hétig szinte egész nap,ráadásul vérezgettem.

Harmadik még nem tudjuk a nemét.Hányogattam,de nem volt vészes,1hétig vérezgettem is.

2016. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia! Nekem az elsővel rettenetes savam volt végig,utolsó hónapban vizesedtem nagyon.Lány lett.A másodiknál semmi ilyen,csak éreztem,hogy nehezebben mozgok,nehezebb.Fiú lett.Azt mondják,a lányok jobban,,megkavarják"a hormonokat.A fiúval nem is fájt a vajúdás,és könnyű szülésem is volt.Szóval nálam összehasonlíthatatlanul panaszmentes volt a második.:)
2016. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első lány, 4 hónap folytonos hányás, fáradság, rossz kedv! 5-6 hónap jo volt aztán a végére ujra kezdődött elölről...borzalmas volt! 2. Terhesség lány szinten, azt hittem

Nem Is vagyok terhes!! Semmi tünet, se hányás, vagy hányinger... meg a mellem

Sem feszült! Maga a csoda 9 hónapot éltem at, mint a mesékben! Csupa öröm

Es boldogság volt! 😊

2016. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is! :)
2016. okt. 25. 14:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Első kisfiú semmi tünet,szinte tökéletes terheség.Most várom a másodikat ő is fiú,hányinger,reflux,kimerültség.:(
2016. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!