Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ülő munkát végzek, árthat e a...

Ülő munkát végzek, árthat e a babának?

Figyelt kérdés
Terhességem elején járok,nagyon sokat dolgozok,főleg így karácsony előtt.Nem túl megeröltető,de napi 8-10órát ülök.Nem érzem,hogy nem bírnám csinálni egyenlőre,de azt szeretném tudni szerintetek árthat e a babának?Vagy a baba jelzi majd ha már nem lesz jó és menjek el pihenni.A helyzet az,hogy a pénzre szükségem van és nem tehetem meg,hogy most felálokk az elején a munka mellől,ráadásul próba idős vagyok új mhen ,ahol még nem is tudják,így muszáj csinálnom még...csak félek,nem befolyásol e vmit a fejlődésében a picinek..szerintetek?
2007. nov. 17. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz a babádnak!

Még mindig jobb mintha állnod kéne egész nap vagy fizikai munkát végezned.

Mire meglátszik a pocakod,lejár a próbaidő és elmehetsz táppénzre.

2007. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A baba jól érzi magát, különben megéreznéd. Az ülés Neked nem tesz jót, mert a terhességben meglazulnak az izületek és a keringésnek sem jó, bedagadhatnak a végtagjaid. Próbálj sokszor pózt váltani, felállni. Addig dolgozz, amíg úgy érzed (és persze a körülmények engedik), a baba miatt pedig ne aggódj!
2007. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A baba jelzi, ha neki valami nem tetszik, hidd el. Az ülés meg csak neked, a derekadnak okozhat gondot. Figyelj oda, ülj egyenesen, nyújtózzkodj sokat, és -bár gondolom 10 óra meló után nincs kedves sok-de tornázz otthon, erősítsd a hátadat. A próbaidő után már nem rughatnak ki, tehát addig dolgozhatsz majd, amíg bírod majd.
2007. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi,én főiskolás vagyok,tehát szinte ülök és hallgatok egész nap,ha 15percnél többet kell állnom egy helyben leesik a vérnyomásom,és összeomlom mint a kártyavár.Hidd el jobb az ülőmunka.A próbaidő végéig meg ne nagyon kösd senkinek az orrára a babád,mert kirúghatnak miatta.Bár ha tervezett gyermek volt,akkor negy balgaság volt pont egy munkahelyváltásra időzíteni.
2007. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is irodában dolgozom 8 órát ülök a számítógép előtt, de ha lehetőségem van otthon felteszem a lábam, hogy a vérkeringésem egy kicsit beinduljon és ha van időm és energiám gyalog megyek haza a munkahelyemről, már ez is valami kis mozgás. Szerintem nem okoz semmi elváltozást a baba fejlődésében, hogy ülőmunkát végzel!

Boldog babavárást (16. hetes kismama)

2007. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos attól,hogy időzített baba volt még nem azt jelenti,hogy az ember ki is tudja számolni mikor esik teherbe.Van akinek pár hónap viszont van akinek évekbe telli,szval szerintem nem ezen múlik a munkahely válltás.
2008. márc. 6. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!