Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AngelSounds magzati szívhangha...

AngelSounds magzati szívhanghallgatót milyen sűrűn használhatom, hogy ne ártsak a babának?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2011. nov. 11. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Ártani nem fog neki, de azt tudnod kell, hogy azért a babák nem szeretik a dopplert, zavarja őket! El is szoktak húzódni a közeléből.

Ennek ismeretében használd, vagy ne használd. Én inkább nem használtam a terhesség alatt, kibírtam...

2011. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En par naponta hasznaltam mindket gyereknel.

A vegen meg mar alig.

A kezdeti lenduletben lelkes az ember, de naponta szerintem akkor is felesleges hasznalni. Amikor mar allando es gyakori volt a magzatmozgas, akkor mar el is felejtettem, hogy van szivhanghallgato, csak volt 2-3 csendesebb nap a vege fele, akkor vettem elo.

Nem tudom, hogy mennyire zavarja oket, nem hinnem, hogy durvan, en elhuzodast sem vettem eszre, a szivveresuk is szabalyos marad. En ugy tudom, hogyha valami felizgatja oket, akkor a szivveresuk felgyorsul, illetve nem teljesen szabalyos. Ha annyira zavaro lenne a dopler, akkor gondolom ez eszreveheto lenne.

2011. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is mint a második, eleinte jaj, de jó volt, hogy megvan, kétnaponta, háromnaponta, aztán ez csitult, mert elég diszkós fiam volt már a pocakban is. A végén, mikor már kevés helye volt, és mondjuk délután 3-4-ig nem éreztem nagyon mozogni, akkor behallgatóztam, de már majdnem elfelejtettem, hogy van.

Szerintem sem zavarja.

2011. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap a 11. hetes uh-n dopplerrel keltegették a babámat, mert alukált, szóval tényleg zavarhatja őket!!!
2011. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Zavarja az biztos, meg a védőnőm azt mondta, hogy ez is ultrahanggal működik ami felmelegedést okozhat. Nem tetszik, az én kicsikémnek sem mert arrébb megy ha hallgatni akarom. Ezért nem is akarom minden nap piszkálni vele. Ugyanígy nem szereti, ha UH-al nézik.
2011. nov. 11. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Én használtam a kislányomnál az első magzatmozgásig nagyon vártam a babát és boldogsággal hallgattuk a pici lánykám én is a férjem is és anyósom is szerintem igazán jó dolog,lehet hogy zavarja a babát megértem de az sem lehet jó érzés amikor a doki magzat mozgás előtt azt mondja neked már nem dobog a szive én jártam már így sajnos parás vagyok./voltam.
2011. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én minden nap használtam, amíg nem éreztem mocorogni. Volt már egy missed ab-om és emiatt nagyon sokat paráztam. Amióta érzem a mozgását ritkábban használom, csak akkor ha egy ideig nem mocorog, olyankor gyorsan lecsekkolom, aztán megnyugszom és békén hagyom. Én is úgy vettem észre, hogy menekül a hallgató elől, vagy néha direkt oda rugdos, szóval biztos, hogy érzi, de káros hatása nincs, különben nyilván nem engednék forgalmazni, meg akkor az orvosok se ultrahangoznák a kismamákat állandóan.
2011. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!