Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39-40 hetesek, hogy alszotok?...

39-40 hetesek, hogy alszotok? Miről álmodtok?

Figyelt kérdés
Napról napra fáradtabb vagyok, mindenem húzódik éjjel, plusz mindig a szülésről álmodok. Kezdek határozottan szarul kinézni. :) Ti hogy vagytok?
2010. ápr. 22. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is egyre rosszabbul alszok, pedig eddig nem volt semmi gond az alvással. Rengeteget forgolódok és már sehogy sem jó hosszabb ideig. Szerencsére nem kell felkelnem, hogy wc-re menjek, mert akkor még rosszabb lenne visszaaludni. Érdekes én még nem álmodtam a szülésről, csak nappal jut eszembe sokat, de próbálok nem félve gondolni rá.

Nekem első baba lesz, neked hányadik?

2010. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első. Jövő csütörtökre vagyok kiírva és 3 napja a szülésről álmodok. Most éjjel 4x voltam kint pisilni, külön tortúra felkelni is.
2010. ápr. 22. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én vasárnapra vagyok kiírva, de még semmi jele, hogy meg akarna születni még ezen a héten. Pedig jó lenne, mert utána járhatok minden nap vizsgálatra, és már annyira jó lenne Őt látni!!! Na, és persze mindenki azt kérdezi, hogy megszültem-e már? Remélem azért nem akar sokáig várakoztatni mindeket az én kis Tökmagom.
2010. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jajj, engem is mindenki azzal boldogít, hogy ugye tudom, hogy bármikor jöhet? Hát, tudom, én élek vele közös testben. Fizikailag napról napra nehezebb, de még maradjon a pocimban, ha akar, visszarakni úgysem tudom már utána, hogy érezzem belülről a mocorgását. :)
2010. ápr. 22. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 39 hetes vagyok, jövő csüt-re vagyok hivatalosan kiírva, de ma már mintha éreznék "furcsa" dolgokat... és a baba is mintha kevesebbet mocorogna, pedig nagyon aktív volt eddig! Holnap mennem kell UH-ra, mert kevés a magzatvíz, és lehet megindítják, bízom benne, hátha magától beindul addig!

Én is már több hete rosszul alszom, a fordulásokkal van gondom, nagyon fáj olyankor a hasam, és rengeteget járok WC-re is éjjelente, na meg a Baba is elég sokat rúgdos, mocorog még éjszaka is:) !

Jó lenne már kézben tartani őket, ugyeee!? :)))

Könnyű szülést, és kitartás!

2010. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok... most látom, hogy csak a kérdésre nem válaszoltam:)) ... miről álmodok? Szüléssel én is álmodtam már többször, hogy simán, és gyorsan zajlott le, nem is értettem reggel, hogyhogy ezt álmodtam, mikor annyira félek a szüléstől, a fájdalomtól! :) Első baba lesz, nem tudom mire számíthatok, biztos az ismeretlentől tartok, meg nem tudom mennyire fogom bírni a fájdalmat! Na reméljük napok kérdése és kiderül!:)
2010. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én éjszaka 4szer megyek ki pisilni,aludni napközben alszom 1-2 órát!Álom álom hátán,sokszor badarságok...

Nem bánnám már ha kibújna a kis kukis!:)

38 hetes terhes

2010. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jövő csütörtökre kiírt sosrstársam, mi az, amit érzel és amiből azt gondolod, közel van már a szülés? Nekem is vannak jóslóim, időnként hányingerem is, a méhem meg sem áll, de ennyi. Mondjuk nekem meg nagyon sok a magazatvizem, ezért indítani bizti nem fogják. Írj, hogy megindították-e!
2010. ápr. 23. 07:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!