Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Észrevenném ha toxémiás lennék?

Észrevenném ha toxémiás lennék?

Figyelt kérdés
35+4 hetes kismama vagyok, vizesedik a bokám, igaz, csak mérsékelten, vagyis kordában tudom tartani pihenéssel, a vérnyomásom viszont pengeélen táncol. Átlagban 140/80, de van, hogy csak 130/70, viszont előfordul a 146/80 is. Fehérje nincs a vizeletemben. A körzeti szerint elég hetente nézetni a vizeletet.
2010. ápr. 19. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

13:30 as vagyok.Rendes és laza a dokid, de közben azért figyel is rád, irigyellek:-)))Az enyém ennél jóval vaskalaposabb volt, bár nem volt baj, mert lehet erre volt szükség hogy egészségesek legyünk.

Kitartás, nem sok van már.Én is így voltam mint te, hogy a tö....m tele volt már mindennel, túl akartam lenni, és babázni.Utánna meg úgy hiányzott a pocakom, a mozgása stb....Tehát szerettem magát a terhességet, csak a velejáró vizsgálatokat meg sok aggódást nem.

Próbáld még kiélvezni a hátralévő heteket igy 2in1 - ben!

Szép szülést, és jó babázást:-)))

Várjuk majd az élménybeszámolót ám a továbbiakról, na meg majd a szülésről!

Szia.

2010. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Egy tüneményes nő a dokim, nagyon megszerettük.


Az eleje nem volt ilyen vészes a terhességemnek, pedig borzasztó nehezen jött össze a baba, és mindenen paráztam. De ez most más félelem, vagy nem is félelem... ki tudja mi. Elegem van és jó lenne túl lenni rajta. Ha kint van a baba már én válallom érte a felelősséget, így viszont nem látom mi a helyzet odabent.

Szorítsatok. :)

2010. ápr. 21. 19:15
 13/13 anonim ***** válasza:
Jó szorítunk, én átérzem a helyzeted, mert ugyanígy éreztem mint Te, jobb szerettem volna kint tudni, mert féltettem bent úgymond.De nem volt semmi baj, egészséges szép fejlett baba lett, a sok gond ellenére.Jajj, pedig de jó volt hogy bent ficánkolt, IMÁDTAM!De persze hogy kint van így még jobb:-)Majd írj hogy mi van veletek, szia!Utolsó voltam.
2010. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!