Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj a torkom a sok hányástól,...

Fáj a torkom a sok hányástól, már lassan semmit sem merek enni, mert szinte minden kijön belőlem. Ma már nagyon fáj a torkom alig bírok nyelni. Káros lehet ez a babára nézve és rám? Lehet komolyabb szövődménye? 10 hetesek vagyunk

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 hetes voltam tegnap és már kb. 1 hete nem hánytam, de tegnap igen. ma mondtam a páromnak hogy izomláz van a nyakamba meg így a nyelőcsőn, de persze kipiszkált. semmi bajod nem lehet, a babónak meg még úgy se. vitamint szeded? mert ha ki is jön a kaja az jó lenne a babának. jó babavárást és gratulálok. jah keksz, gyümölcsök és egyszerre keveset egyél. 12. héten elmúlik ha mázlid van
2010. ápr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok 10 hetes,és már én is útálok hányni:(

Még akkor is öklendezem,ha fogat mosok!

Kérem a JóIsten,múljon már el ez az émelygés,hányás!!!

Tudom,a végeredmény lesz a fontos,mert lesz csodaszép kisbabánk---akkor már biztosan csak nevetni fogunk ezen,de most még nem megy:(

2010. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok és igen a fogmosás, köhögés is meghányat még. és ez azt hiszem marad is így. de igazad van mert lesz mind a hármónknak egy édes kis babykéje
2010. ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-ik vok:

Hányásra kaptam MAALOX-ot.Iszonyat az íze,de nem hánytam:)Olyan íze van mint a folyékony krétának,ráadásul felragad a szájpadlásomra.

Majd csak vége lesz!!!Kitartás Lányok!

10 h km

2010. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jaj ne egyetek már ilyen krétákat". ez is a terhesség egyik öröme szerintem és vele jár.
2010. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jah 1. meg 3 . voltam
2010. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amig a babád jól fejlődik, nem veszélyes sem rád, sem a babára, bár a kiszáradásra nagyon oda kell figyelni!!!

Én a 16. hétig hánytam éjjel-nappal, sokszor már sírtam, mert annyira ki voltam borulva miatta. De most már végre élvezhetem a terhességet. :)

Nem tudok mást javasolni, csak kitartást! Hidd el, újjá fogsz születni, mikor elmúlnak a tüneteid.

Boldog Babavárást Lányok!

24 h km

2010. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csak attól félek, hogy a sok hányás miatt nem kerül aa babó elég vitaminhoz
2010. ápr. 21. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!