Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok és a sok...

9 hetes vagyok és a sok hányástól nagyon gyenge vagyok tegnap elött azt mondta az orvosom ha holnapig nem javulok mennem kell a kórházba. Volt így más is?

Figyelt kérdés
Szinte semmit nem tudok enni azt mondta az orvosom így elvetélhetek,Más is volt ez miatt a kórházba és ha igen mennyi ideig?
2009. ápr. 1. 18:35
 1/7 edus83 ***** válasza:
Hú én voltam szörnyű volt:Vészes hányásom volt és tényleg komolyam modom majd meg haltam...egyébként picinek semmi baja ne, lett:))!!Bár sajnos akkor abortusz lett a vége:((!!De infúziót kaptam és vagy 2 hétig bent voltam!!Nagyon ki száradtam:((Javulást!!
2009. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!

én 8 és 14 hetesen is voltam kórházban, egészen a 16. hétig alig éltem., B6-ot ettem 3-4-et egy nap. Az UH vizsgálatok azt mutatták, hogy a baba jól van, csak én szenvedtem egyfolytában. Alacsony volt a cukrom, most meg magas, diétáznom kell. Szóval, most van bajom - bőven. (Az első terhességemnél egyszer(!) megszédültem a 9 hónap alatt!)

2009. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én egy nap csak egyszer hányok de semmit nem bírok megenni mindentől nagyon undorodok és félek hogy ígymajd nem tud fejlődni a baba.
2009. ápr. 1. 19:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 16 héten kerülem kórházba 8kg fogytam, annyit hánytam és a végén elkaptam valami hasmenősvírust. 1 hét infuzió és jbban is letem. Azóta nem vagyk rosszul és a baba is jól van.

2009. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a 8. héttől a 16. hétig voltam kórházban vészes hányással. Semmi sem mardt meg bennem, 13 kilót fogytm. De én jó szívvel gondolok vissza a kórházban eltölött időre is, volt olyan kismama, akivel a mai napig tartjuk a kapcsolatot, pedig ez már pont 3 éve volt. Jó társaság volt és sokat bíztattuk és bátorítottuk a másikat. Infúziót azt kaptam sokat. A 16. héten mintha elvágták volna a roszulléet. Remélem nem kell kóházba menned, de ha igen gondolj arra, hogy a babádért és madét teszed és próbáld a jó oldalát nézni, hogy jó helyen vagyés biztnságan. Sorstásak között. (Velem egy szobában volt egy lány, aki talán még nálam is rosszabbul volt, a végén má kínunkban röhögtünk magukon.)
2009. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és a fiam makk egészséges volt végig és most is!!!!
2009. ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát szedjél valamilyen vitamint vagy B6-ot,attól csökkenni kell a hányingerednek!További hányás-mentes napokat!
2009. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!