Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a mandulagyulladásnak...

Lehet a mandulagyulladásnak bármilyen szövődménye a kicsire nézve?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok és mandulagyulladásom van, megteszek mindent amit tudok, hogy elkerüljem a penicilin szedését (ezt írta fel az orvos, ha nem lennék jobban pár napon belül). Teázok, gargalizálok, pihenek.Okozhat a gyulladás kárt a kicsiben? Van erről valakinek bármiféle tapasztalata?
2008. dec. 18. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
ha lázas vagy akkor augmentin az nem árt kicsinek se te is helyre jössz de ezt majd doki mondja....nem lesz semmi baja babádnak, csak ha lázas vagy tényleg kellene antibiot.
2008. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ui....még annyi h nekem is volt kétszer is ilyenem s én calcium sandoz plussz 1000mg c vit-nal ezt szedtem napi kettőt s 6 nap s helyre jöttem
2008. dec. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Egyelőre semmi javulás, sőt.De azért várok még pár napot az antibiotikummal. (amúgy külföldön élek, és itt még nem láttam augmentint, gyerekeknek és terhes nőknek csak penicilint adnak folyadék formályában)
2008. dec. 19. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!