Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha én ki vagyok száradva a...

Ha én ki vagyok száradva a hányástól és mert nem nagyon bírok enni, a babám is kiszárad, vagy ő elveszi magának ami kell? Inni próbálok, de az sem megy sok.

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 13:55
 1/5 A kérdező kommentje:
15 hetes vagyok.
2008. máj. 29. 13:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én kb. 16 hetes koromig hánytam, igaz, a vége felé már nem sokat. No de az elején! Napi 4-5x, rettenetes volt és ami a legszörnyűbb, hogy nagyon aggódtam a babámért. Mindenki (nőorvosom, védőnő, háziorvos, szonográfus) megnyugtatott, hogy a kisbaba mindent elvesz, ami neki kell és jól van. Egyre viszont tényleg figyelj oda: FOLYADÉKPÓTLÁS!!! Belőlem az elején a víz kijött, de hideg kakaót ajánlott az orvosom, ezt sosem hánytam ki. Ez még kalóriapótlásra is nagyon jó. Kitartást, hamarosan elmúlik ez az időszak is, és a babád biztos jól van! 19 hetes kismama
2008. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy sok folyadékot vigyél be!!!! Legrosszabb esetben infúziót kapsz, de na aggódj, az orvos majd szól, ha gond van!
2008. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Boldog Babavárást!
2008. máj. 29. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Gratulalok a babahoz!

....igazuk van az elottem szoloknak!Nagyon vigyazz a folyadek potlasra!En tavaly annyit hanytam(egesz nap),h este a intravenasan kaptam glukozt,h a folyadekot es a vitaminokat valamelyest potoljuk amit egesz nap elveszitettem+hanyas ellen szurit!

De nem kell halalra aggodnod magad...erzed azt te h mikor van baj...nekem pl annyi erom sem volt mar h felalljak.

Probalj meg inni vagy gyumolcs formalyaban potolni a vitaminokat es a folyadekot.

2008. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!