Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. hétben vagyok és azt...

10. hétben vagyok és azt hiszem elkaptam a férjemtől a náthát, fáj a torkom és a fejem. Mivel kezelhetem magam így?

Figyelt kérdés
Bár próbáltam tőle elkülönülten lenni, de hát mégiscsak egy lakásban élünk. Segítsetek mivel kúrálhatom magam, hogy a babámnak ne ártsak.
2008. szept. 29. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Sok-sok folyadék, tea, méz. A lényeg, hogy ne lázasodj be (a magas testhőmérséklet káros lehet a babára), ha hőemelkedésed van azt rögtön le kell húzni. Nekem az orvosom azt mondta, hogy paracetamol tartalmú gyógyszert szabad szedni (pl. panadol).

A babádnak nem lesz semmi baja, sok kismama átesik megfázáson, sőt influenzán is.

2008. szept. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia ne aggódj ha lázad van azonnal vegyél panadolt be de különben más gyógyszert ne szedj.Sokat pihenj.Én is át estem ezen pont ilyen tájt mi te a megfázáson. 3 napig voltam lázas szedtem a panadolt és semmi baj nem történt, most 3 hónapos gyönyörű kislányom van.
2008. szept. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szió!


Én is pont így jártam igaz én 24 hetes vagyok.

Most megyek dokihoz, megkérdezem mit lehet ilyenkor 10 hetesen tenni, néhány óra múlva jövök a válasszal:)

Addig is sok mézes tea! Kitartás!

2008. szept. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pihenés, meleg tea, MÉZ, gyógynövényteák. hirtelen ezek jutottak eszembe.
2008. szept. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos mézes teát és Algopyryn-t javasolt.És a torkomra STREPFEN szopogatótablettát szedek,ami nagyon jó.
2008. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat. Vettem Strepfent, mézet, citromot, sok gyümit, pihizek és bizakodom, hogy hamar kilábalok ebből a fránya náthából.
2008. szept. 29. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!