Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babámat teljesen lent,...

A babámat teljesen lent, középen érzem csuklani, eddig mindig oldalt éreztem, létezik hogy befordult volna?

Figyelt kérdés
35+3hetes vagyok,tegnap óta fura nyomásos érzésem van ott lent,irtam is emiatt ki kérdést,nyom,szúródik,főleg ha lépek.Most meg ez a csuklás középen,meglehet érezni ha befordult baba?
2010. ápr. 15. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is lent lehetett érezni, főleg akkor, mikor ültem.
2010. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ha ülök akkor is érzem,ezt,egyedül fekvésnél nem.
2010. ápr. 15. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizti befordult! Én is ott érzem már hetek óta, bár nekem már a 29ik héten is jó pózban volt :P Most 32 vok. :) Készülnek a dolgok odalent, de ez még nem jelent azért majd koraszülést. :)
2010. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is befordult a babám a 35.hétre.Éreztem-e?Talán azt mondhatom,hogy igen,mert előtte nagyon intenzíven,fájdalmasan és sokat mocorgott,több volt a folyásom is és sokat keménykedtem.Szúrt a méhszájam és sokszor fájt az ágyékom,pláne,ha hosszabb ülés után felálltam,vagy léptem.Kb,mint ahogy te is írod.

Ez nem baj.A doki annyit mondott,hogy ügyesek vagyunk,szépen haladunk,így minden rendben.Középen érzem én is csuklani,előtte bal oldalt,kb.ágyéknál éreztem.A méhszájam másfél hete 2100 volt és most vagyok 37 hetes.

Már nem sok van hátra,kitartást és könnyű szülést kívánok neked!

2010. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remélem van még vagy 2 hetünk hátra:-)Én is könnyü szülést kivánok Nektek!
2010. ápr. 15. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!