Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27. hétben vagyok. Létezik...

27. hétben vagyok. Létezik hogy már befordult a babám?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez mindenkinél másképp van,nekem például már a 26.héten befordult és úgyis maradt a babám,majd a kiírt nap elött 6 nappal meg is szültem,semmi gond nem volt.

2008. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en most vagyok 21 + 5 hetes, es a Babo nalam szepen fejjel lefele fekszik. Ezt nevezitek befordulasnak, mert ha igen, akkor legalabb is nalam meg tu´ti poroghet, foroghat, lehet, hogy nalad is meg fog poziciot valtoztatni, hiszen meg 10 heted biztos van....
2008. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fejjel lefelé volt 26 hetesen, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy úgy is marad. Még rengeteg helye van és még sokat fog forgolódni, főleg ha nem nagy a baba. Én most 33 hetes vagyok és medenfekvésű volt a 31 héten. Remélem most már lassan befordul, ha még nem tette meg. A befordulásnak az utolsó hetekben van jelentősége, mert akkor már kevés a hely, nem fordul vissza.
2008. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4d-s ultrahangon nézték 27 hetesen, már akkor befordult fejjel lefelé, és mondták, hogy mivel elég nagy, én meg elég vékony testalkatú vagyok, már most egyre kevesebb helye van forgolódni, tegnap 30 hetesen voltam dokinál, ő is azt mondta hogy most a legintenzívebb a növekedése, így forgolódni már kevesebb helye jut. Szóval ha minden jól megy már 'így marad'
2008. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2008. júl. 26. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!