Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy már ilyen korán...

Létezik, hogy már ilyen korán befordult a picim?

Figyelt kérdés

Már a 18.heti uh.-on is koponyavégű volt a kislegény és azóta is ugyan abban a pózban van.Nem fordul már vissza?Jó lenne,ha nem,csak olyan korainak tartom.Tapossa a bordáimat a kis tappancsaival,szóval uh.nélkül is tudom,hogy ugyan abban a pózban van még mindíg?

Valakinek van ilyen/hasonló tapasztalata?Végeredmény?

30 hetes kismami


2009. aug. 4. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fejvégű a 18. heti uh óta. Most szintén 30 hetes vagyok, pénteken megyek a köv uh-ra, de én is érzem, hogy most is fejvégű. Nekem azt mondta a dokim ilyenkor már nem nagyon szoktak megfordulni, ha fejvégű akkor reméljük úgy is marad.
2009. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát reméljük így maradnak:)
2009. aug. 4. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első fiam végig koponyafekvésű volt, most a második is irányban van, remélem így marad:)

24 hetes + 21 hós

2009. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap voltam a 32. hetes ultrahangon. A 12. hét kivételével mindig medencevégű fekvésben volt. Persze csak az ultrahangon, mert mindig már aznap este másképp feküdt. Tegnap fejvégű volt, igaz előző este még keresztben volt, és már tegnap este is megint. Szóval az én fiam pörög még mindig, úgyhogy nem tudom, hogy szülésig még milyen pózokba vágja magát. Remélem azért a végén természetesen fogunk tudni szülni.
2009. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már a 12. heti uh óta akárhányszor nézték mindig fejfekvésű volt, holnap megyek legközelebb hát kíváncsi leszek, azt érzem hogy mozgolódik, forgolódik állandóan, de az uh majd megmondja.

26 hetes km

2009. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!