Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünetmentes terhesség lehet?

Tünetmentes terhesség lehet?

Figyelt kérdés

Kb. 5 hetes terhes vagyok, azért kb., mert múlt héten még nem látott az orvos semmit, jövő hétre hívott vissza, van már 3 pozitív tesztem, a mai is, 2,5 hete késik a mensesem.

Na a kérdésem az lenne, hogy nincs szinte semmi tünetem, csak néha rámtör az evési mánia, mindent megeszeszek, ami a kezem ügyébe kerül, ha nem eszem ég a gyomrom. Normális dolog ez? Meg mostanában nagyon fáj a derekam egy nagyobb séta után. Lehet még tünetem, vagy már ilyenkor kéne lenni? A fiammal végig hánytam már akkor is, amikor még nem is tudtam a terhességről.


2010. márc. 30. 13:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt a második babámmal (kislány) el se akartam hinni h terhes vagyok:)Az egész terhességem nagyon normális, és panaszmentes volt pedig rohangálnom kellett egy örökmozgó 15 hós után még pluszban.

Lehet hogy a lányommal csak "nem értem rá" :)) haldokolni:))

A fiammal anno görcsölt a hasam, egyfolytában émelyegtem, hánytam, álmos voltam és úgy fájt a mellem mintha le akarna szakadni.

Majd jött a vizesedés, gyomorégés stb..

2010. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én a második kisfiamat várom.

az elsőnél megérzetem, hogy kismama vagyok- kicsit fáradt voltam, és csak néha kicsit volt hányingerem vele, ennyi volt az egész. Meg az, hogy sokat mozgott és majd szétrúgta az oldalamat! :-S

a másodiknál meg nem akartam elhinni hogy pozítiv a teszt, vártam azokat a jeleket mint az elsőnél volt, de semmi- volt más- tisztára azt hittem, hogy meg fog jönni, aztán egyszer csak pozitiv lett a teszt. Hihetetlen volt számomara az, hogy aki már egyszer volt terhes, az másodszora hogyhogy nem veszi észre magán??? De tényleg így volt. :-)

A második fiucskával fáradékony voltam nagyon és kb az 5-11hétig eléggé émelygős, de ennyi. Hányni egyszer sem hánytam. Most 29hetes pocakos még, már alig várjuk, hogy velünk legyen!

Boldog - problémamentes babavárást!

2010. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, anyukám azt mondja, hogy ő lány lesz, mert nincs semmi bajom, mert az elsőnél látta milyen rosszul voltam, még enni sem tudtam vagy ha ettem rögtön kijött, most pedig csak annyi, hogy talán többet, többször eszem semmi több, meg állandóan aludni mennék.
2010. ápr. 1. 15:02
 14/15 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok és az álmatagságon kívül SEMMI egyéb nincs. Elsőnél is uez volt, se émelygés, se hányás, se savasodás, SEMMI. 40+0-nál, egészaégesen született, elmúlt 1 éves
2010. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
előző vok. az elsőm lány. a mostanit még persze nem tudom. Mindenesetre most sincs semmi egyelőre. Pont ma mentünk UH-ra és irtóra be voltam rezelve h minden oké-e, mert ugye semmi jele, h terhes lennék
2010. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!