Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik "tünetmentes" terhesség?

Létezik "tünetmentes" terhesség?

Figyelt kérdés
Van olyan köztetek, akinek az egész terhesség alatt semmi tünet nem volt?Se hányinger se mellfeszülés se semmi, csak 9 hónap után lett egy kisbaba?Anyukám mesélte egyik barátnője volt ilyen,hogy talán ha 1x hányt és semmi más.Létezik ez vagy hazudtak nekem?
2008. nov. 11. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem hazudtak neked, sot olyan is van aki 9 honapig menstrual, es olyan is van aki fogamzasgatlo tabletta mellett esik teherbe. Minden van, nem hazudtak!

En csupan szedultem, ennyi volt a jel.

2008. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nyugodtan lehet, csak a problémákról általában tobbet hallani, tobbet beszél mindenki. A szomszédom jó hogy nem az uborkaszedésbol ment szulni, végig aktív volt, makkegészségesek mindketten. Nekem az utolso 3hónapot nehezítette meg, hogy sokat híztam, és ez hozta magával a tobbi bajt; most azon vagyok, hogy ne torténjen meg újra, de addig tényleg semmi. Jobban kell figyelnunk magunkra, de a terhesség nem betegség. Sajna azért sokaknak megnehezítik a kellemetlen tunetek és olyanok is vannak, akik feleslegesen túlaggódják.
2008. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
én minden tunettel rendelkezem, de a volt csoporttarsamnak semmi tunete nem volt, megcsak nem is hányt!
2008. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Persze, hogy létezik ;)

Én egy 30 hetes tünetmentes kismami vagyok :D

Na jó van egy tünet akkora a hasam, mint egy görögdinnye :D

2008. nov. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem se nagyon vannak tüneteim... Teljesen jól vagyok, csak a hasamat növesztem.

36 hetes kismama.

2008. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sem volt soha egy rosszullét, hényinger. A hasamat érzem idönként,hogy szú, fáj egy kicsit, de más semmi.
2008. nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ketteske ***** válasza:
51%

De jó, most én is megnyugodtam, mert nekem sincs semmi tünetem. Olyan, mintha nem is lennék terhes, pedig igen...:)

8 hetes kismami

2008. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!