Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünetmentes terhesség?

Tünetmentes terhesség?

Figyelt kérdés

Decemberben volt egy missed ab-om. 8 hetes terhes voltam, és már a 4,5 héttől volt cicifájás.

Múlt héten pozitív lett a terhességi teszt. Most az 5. hétben járok, de semmi tünet még. Csak a hasam alja fájdogál, görcsölget. Cicifájás nincs.

Rettegek attól, hogy valami baj lesz megint.


2011. márc. 15. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Tünetek még jöhetnek. Orvosnál már voltál? Valószínűleg gyógyszert is kell szedned.
2011. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért aggódom, mert csak 28-ra kaptam időpontot a dokihoz.
2011. márc. 15. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindegyik terhességem tünetmentes volt-a vetéléssel végződő épp úgy,mint a kihordott! Csak a 7. hét után kezdtek el nőni a cickók-a megmaradt terhességeknél (a 7. héten voltak vetéléseim), aztán a 10.hét után a szédülések.

Nem baj,ha nincs tüneted,érezd magad szerencsésnek!!!


Igyekezz nem aggódni! -hidd el,tudom,mennyire nehéz nem aggódni!!!

28-a mindjárt itt van!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!


Üdv:2 gyermekes,14.hkm

2011. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Próbálok nem sokat aggódni, de ez elég nehéz.


Gratulálok a pocaklakóhoz!!!

2011. márc. 15. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! :) Én 17 hetes kismama vagyok, nincs hányingerem, nem émelygek és még csak kívánós sem vagyok. Igaz, a cicim nagyon hamar elkezdett fájni és meg is duzzadt + el is ájultam 8 hetesen de azóta semmilyen tipikus terhes tünetem nincsen. A legelején rengeteget ettem(első 8 hét) mostanság már inkább "normális" az étvágyam. Úgyhogy szerintem nem törvényszerű, hogy minden babánál jelentkezzenek ezek a tünetek. Ne rettegj hiszen azzal csak ártasz, bízz abban, hogy a jó Isten most megajándékozott egy picivel Téged és várd Őt boldogan! :) Sok egészséget kívánok és problémamentes várandósságot! :)
2011. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én a 6-7. héten kezdtem tüneteket érezni.
2011. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már csak azért se aggódj, mert minden terhesség más és más. Hatszor voltam terhes, (ebből kettőt elvesztettem) és mindegyik más volt. Pl.: az elsőknél az tűnt fel először, hogy nagyon érzékeny lettem a szagokra, később ilyen nem volt. Szóval nyugi, ennél többet most nem tehetsz.
2011. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt missed ab-m, 9 hetesen. Rá 4 hónappal teherbe estem és merőben más volt az egész, tök más tünetek jöttek, mellfeszülés meg nem is volt, pedig az előzőnél majd leszakadt. Aztán a 6. héten elmúlt minden terhességi tünetem, rettenetesen bepánikoltam, mert előzőleg ugyanez történt, de a babóca tök jól volt és azóta is, most már 39 hetes vagyok! Szóval nyugi, nem baj ha nincs tüneted, inkább az aggasztó, ha a meglévő tünetek múlnak el.
2011. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!