Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünetmentes terhesség lehet?

Tünetmentes terhesség lehet?

Figyelt kérdés

Kb. 5 hetes terhes vagyok, azért kb., mert múlt héten még nem látott az orvos semmit, jövő hétre hívott vissza, van már 3 pozitív tesztem, a mai is, 2,5 hete késik a mensesem.

Na a kérdésem az lenne, hogy nincs szinte semmi tünetem, csak néha rámtör az evési mánia, mindent megeszeszek, ami a kezem ügyébe kerül, ha nem eszem ég a gyomrom. Normális dolog ez? Meg mostanában nagyon fáj a derekam egy nagyobb séta után. Lehet még tünetem, vagy már ilyenkor kéne lenni? A fiammal végig hánytam már akkor is, amikor még nem is tudtam a terhességről.


2010. márc. 30. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányommal nem volt más tünetem, csak a fáradtság, de ez a mostani kispasi a létező összes tünetet produkáltatja.
2010. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt is terhessége válogatja. Én most várom a második babám és egyik tehességem alatt sem volt semmi tünetem. Se hányinger, se hasfájás, szédülés, de még keményedés sem :) Mák volt (remélem a köv 10 hét is ilyen lesz)
2010. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor reménykedhetek, hogy kislány lesz? Mert a fiammal szörnyen rosszul voltam.
2010. márc. 30. 13:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is csak evési kényszerem volt az első 3 hónapban a kislányommal.
2010. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem eleve csak a 7. héttől kezdődtek a tünetek. Kisfiú és nagyon rosszul voltam Vele kb. a 17-18. hétig.


Boldog, problémamentes babavárást!

2010. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Mintha én írtam volna le. Nekem sem volt semmi tünetem sem az elején, sem most. Olyan voltam, mint egy kisbaba. Két-három óránként ennem kellett, mert különben szédültem, égett a gyomrom. Aztán meg mentem aludni :):):):):)

Mostanra már normalizálódott a helyzet, bár még mindig többet eszek, mint babóca előtt.

Boldog babavárást!

12 hetes kismami

2010. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi tünetem az elején. Aztán kb. a 4. hónaptól iszonyatosan elkezdtem vizesedni és hát akkor már mozgott a kisfiam. Nagyon szerencsésnek érzem magam. De a második babánál aztán kaptam a jóból. :-) Ő eddig úgy tűnik, lány lesz. :-)
2010. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem semmi tünetem nem volt, a mellem egy kicsit megduzzadt, de azt is csak a férjem mondta, egyszer nem hánytam, nem émelyegtem....ja és fiam van
2010. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem még ennyi tünetem sem volt a lányommal mint neked.Egy dolog volt kb.12-16 hétig,hogy álva eltudtam volna aludni.Aztán ez is megszünt.
2010. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ill.,de a végefelé 30.héttől sok volt a savam(terhesség nélkül is van néha) és kicsit keményedtem.Ennyi.Nem voltam kívánós és nem is undorodtam,nem szédültem,nem hánytam stb.
2010. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!