Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesek, mik a...

7 hetes terhesek, mik a tüneteitek? Létezik tünetmentes terhesség?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedules, hanyinger esetleg a delelotti orakban.
2009. febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi. Néha a hasam alja fáj picit mensziszerűen, de más semmi.
2009. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szédülés,hányinger(változó napszakokban),derékfájás,bimbó fájás,alhas fájás menzi szerűen. :)
2009. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Létezik!

Nekem semmi tünetem nem volt, csak annyi, hogy nem jött meg a menszeszem, és kb. a 20. hét környékén el kezdett nőni a hasam.

2009. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik. Nekem ugyan fáj a mellem, de nem vészes és reggelente talán gyengébb vagyok a normálisnál. Ennyi az egész. Kicsit aggódom is, hogy ennyire semmi bajom nincsen...:)
2009. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem örülj neki, hogy semmilyen panaszod nincs. Nekem hányinger, gyomorégés és alhasi fájdalom is van, bár most enyhült már, az elején rosszabb volt. Minden terhesség más és más. Lehet, hogy te a 3 trimeszterben leszel fáradékonyabb,gyengébb, de lehet, hogy szerencsés vagy és végig tünetmentes leszel a pocaknövekedésen kivül. Boldog babavárást kívánok:)
2009. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!