Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet fogorvos...

Terhesség alatt lehet fogorvoshoz járni?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam először fogorvosnál,csináltatom a fogam,mert az első és második terhességem alatt igen elromlott.Nagy a valószínűsége annak,hogy a harmadik gyermekemet várom.Lehet valami baja az érzéstelenítő injekciótól?A fogorvos kb. 4-et adott be.Mit csináljak?
2010. márc. 28. 20:30
 1/6 anonim válasza:

Persze lehet csak az orvost mimdeig figyelmeztesd hogy babát vársz!!!

(3 manós anya)

2010. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, én már a második gyökérkezelésemet csináltattam meg ez alatt a terhesség alatt, de azért szólj, hogy terhes vagy.
2010. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azzal indítottam, hogy szóljak és a dokim azt mondta, hogy az első trimeszterben nem nyúl hozzá, de végül eddig még nem is kellett mihez. (szerencsére)


17+1 hetes km

2010. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is most járok dokihoz.holnap is megyek 11 re, és persze tudja hogy kismama vagyok, és ugyanúgy ad lidokaint mintha nem lennék!Viszont csinált egy gyógyszeres gyógytömést, és utána 10 percre rá kiszedte, és betömte más gyógyszerrel, mert elfelejtette a babát.Aztán olyannal tömte be, ami nem árthat!
2010. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet fogorvoshoz menni nálunk ez szinte kötelezö is ,mert kell az orvostól igazolás hogy ott jártam és ellátta a rosz fogaimat ha kell.Csak ha magas a vérnyomásod terhesség alatt azt közöld vele mert akkor más érzéstelenítőt ad.Én nem mondtam neki és beadta a hagyományosat és amikor a vároból visza mentem tiszta vörös volt a fejem és megkérdezte hogy a vérnyomásom?Aztán én mondtam neki hogy gyogyszert szedek rá mert magas és erre ő hogy akkor másik érzéstelenitő kell legközelebb mert ez amit adott ősze húzza az ereket és a szívnek még jobban pumpálnia kell a vért és a vérnyomás megemelkedik.
2010. márc. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az első trimeszterben voltam gyökérkezelésen, mert, akinek volt, az tudja, hogy ezt nem lehet sokáig húzni, annyira fáj. A nőgyógyászom se örült neki, de azt mondta, inkább egy gyökérkezelés, mint egy gyulladás a szervezetben.
2010. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!