Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mikor kell...

Terhesség alatt mikor kell menni fogorvoshoz? A 12. hétig kell, hogy igazolja, hogy ott jártam?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én nagyon féltem a fogorvostól és 10 éve találtam egy nagyon jót, akihez évente eljárok. A gond az, hogy csak magánban dolgozik és nekem most nincs pénzem rá. A védőnőhöz jövő héten megyek. Biztos elmondja, mi ennek a menete, de szeretném tudni!
2009. márc. 24. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk(szegedi vagyok) nem kötelező fogorvoshoz menni, kérdezz rá lehet, hogy nálatok sem!!:)
2009. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fogorvos nem kötelező, csak ajánlott!
2009. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kaptam beutalót fogorvoshoz, nemrég voltam, viszont a kiskönyvemet elfelejtettem lepecsételtetni vele, és mivel magándoki, nem szívesen fizetnék csak azért mert zaklatom azzal hogy aláírja:) Egyébként a védőnőm azt mondta, akkor menjek fogorvoshoz, ha már nem vagyok hányingeres egyáltalán...

Szerintem teljesen mindegy, hogy mikor lesz igazolva, hogy voltál. Ha köelező, akkor terhesség végéig kell bekerülnie a kiskönyvedbe.:)

Boldog Babavárást!

29+3 heteske

2009. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező menni, így pecsét, igazolás se kell tőle. Persze, azért jó, ha a terhesség alatt elmész hozzá.
2009. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pont ma voltam nálla,és 30hetes vagyok. Szerintem jobb,ha elmész,mert ugyebár tök mind1 h rossz vagy jó a fogad,rendbe szedi kicsit. Nekem csak fogkövet szedett le. De én így jobban érzem magam,hogy kicsit megformált,mintha vmi nagyobb bajom lenne. Meg nem akarok senkit ijetegetni,de minden terhes nőnek begyullad az ínye,és neadj isten szerintem senki se szeretne úgy járni,hogy kihullik a foga. Szegény nagymamám így járt :(

30hetes kismama

2009. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, az én fogdokim, és a védőnőm azt mondta, hogy a 12 hétig semmi képp, de ha szurit is ad, tehát ha mondjuk húzni kell, akkor 16 hétig ne, mert addigra alakul ki teljesen a placenta!
2009. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!