Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek titeket ne ítéljetek...

Kérlek titeket ne ítéljetek el?! Hogyan tudnék leszokni végre?

Figyelt kérdés
15 éve dohányzom, nagyon szeretek cigizni, napi 1, másfél dobozzal elszívtam eddig, mióta tudom hogy babát várunk azóta "csak" 3 szál, max 4et szívok naponta, de nagyon szeretném letenni teljesen, mert tudom hogy rossz. Tapasztalatokat szeretnék, nem azt, hogy rossz anya vagyok, meg az ösztönök,... nagyon rosszul érzem magam már miatta, segítsetek! 13hetes km
2010. márc. 23. 07:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Helyes,beszámolót kérünk,és az igazat,csakis az igazat! :-)
2010. márc. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Én is csak azt tudom írni amit előttem is írtak a lányok, hogy légy erős a kisbabádért, és ha nagyon megkívánnád a cigit, egyszerűen lépj fel netre és nézegess babás képeket :))) Akkor tudod miben/kiben okozhatsz kárt a cigivel és meglátod már nem is fogod annyira kívánni azt a hülye cigit :))


Sok erőt és boldog babavárást :)

2010. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
TUTI TIPP: elektromos cigaretta!!! Én azzal szoktam le, mikor pozitív lett a tesztem, aznap vettem egyet 10 ezer forintért, és azonnal azt használtam, 0 miligrammos patronnal! Abban nincsen semmi az égvilágon, csak vízgőz meg aroma! Próbáld meg, komolyan megéri!!! Én spéci 2 hét után még attól is megundorodtam, úgyhogy eladtam :-)
2010. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

36hetes vagyok, en is eros dohanyos voltam , de ahogy megtudtam h babat varunk lettem, aztan 5 honaposan megitn ragyujtottam, mert anyosom pokolla tette az eletem. cigiztem minden nap vagy 3-4 szalat. 32 hetesen mikor dokinal voltam kerdezte hogy ugye maga dohanyzik?

mondom igen>......ugy szegyelltem magam.....mondta h latszik, el van oregedve a mehlepeny...en azt tanacsolom hogy egy szakember kicsit ejnye bejnyezzen el..az segiteni fog, az nem olyan mint amikor egy barat vagy vki mondja el azt amit te amugy is tudsz.nekem hatott.....kellemes babavarast!!!!

2010. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orvosom azt mondta nem lehet babám(egymás után 3vetélésem volt, amikor a doki megnézett rendesen, és valami deformitást talált, és szerinte ha meg is fogan a kicsi, nem tudom kihordani...), erős dohányos voltam addig is, bár a próbálkozások miatt nem szívtam, de utána.

Aztán megint terhes lettem, próbáltam letenni is meg nem is, készültem az újabb tragédiára. Aztán már 12hetes genetikára mentünk. Amikor ott megláttam a kicsit, megfogadtam, nem gyújtok rá(bevallom utána még 3szálat szívtam összesen, de azt hittem belepusztulok, annyira "kellett") amíg terhes vagyok Vele.

38hétre megszületett a kicsi, makk egészséges, és nagyon eleven, felfedező.

2010. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehetkicsit erős leszek: A szomszédomnak van egy lánya, cigizett terhesség alatt. A lány most 20 éves és úgy köhög (mert az anyja cigizett) hogy majd belefullad!!!!!!! Nem lehet leírni, hallani kellene. A második babát elvetélte ez miatt!A harmadiknák tette le!

Mai napig lelkifurdalása lehet, mert majd megfullad a gyereke.

Az egyik ismerősöm szülésznő és mesélte hogy a cigis anyukák babái átordítják a kórházba az éjszakát, mert akkor tápit kapnak, nem anyatejet. Nikotin hiányuk van és csak a reggeli szoptatásnál nyugodnak meg. Ne akard ezeket átélni!!!!!!!Végy erőt magadon és minden rágyújtásnál jusson eszedbehogy most rosszat teszel.Mit érnek a vitaminok amit szedsz, ha cigizel?????????

Sok erőt!!!

2010. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást lányok! Azóta még egyet elszívtam, apránként, ritkán meggyújtva. úgy tervezem, hogy holnap ugyan így elszívok még egyet és kész. Remélem menni fog... Nagyon szeretném. Holnap este megírom hogy bírtam, de megpróbálok kitartani, tudom csak néhány nap amíg nehezebb, de aztán mikor megszületik a kicsim akkor rájövök majd hogy igazán megérte! :) Párom is segít, támogat. Igazán jó, ebben is számíthatok rá.
2010. márc. 23. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!