Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas pulzusra mit mondanak...

Magas pulzusra mit mondanak nektek az orvosok?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek nagyon magas a pulzusa szinte egész nap.Az orvosok nem mondanak neki semmi mást mint hogy feküdjön sokat.Van valaki akinek magas a pulzusa?Kinek mit mondtak?
2010. márc. 17. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is 100 felett van néha a pulzusom a 3.trimeszter óta,ez terhesség alatt normális.

Legalábbis nekem ezt mondta a védőnő.

37 hetes kismama

Boldog babavárást!

2010. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyi az a magas?

Tapasztalatom szerint az orvosok nem foglalkoznak vele, de ha túl magas és mindig, akkor keressen fel másik dokit is!

Üdv.: Anita

2010. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor 100-110 közt van, ha jön a meleg, vagy melegfront. Ilyenkor érzem, hogy szaporább a szívverésem. A vérnyomásom normális, sőt néha picit alacsony. Nem foglalkoznak vele, mert csak eseti, és tudom, hogy időjárásfüggő. Az más, hogyha mindig magas.
2010. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 100 felett volt végig a terhességem alatt, de semmit nem mondtak a dokik. Mára már van egy egészséges kisfiam.
2010. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem terhesség előtt is 100 felett volt a pulzusom, sajna ez veleszületett szívproblémám. Mindenki azt mondta, hogy ha terhes leszek, akkor majd annyira megemelkedik, hogy korházban kötök ki. Nos lassan 22 hetes terhes vagyok, senki nem javasolt semmit eddig. A legutóbbi terhesgondozáson 119 volt a pulzusom, sem a védőnő, sem a doki nem kommentálta. Estére azért 90 és 100 közé megy. Rendszeresen ellenőrzöm a magam megnyugtatására.

2010. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy is elég gyakran van szapora pulzusom, de amióta terhes vagyok 100-120 között van, sőt ha csinálok valamit még több. Mondtam a dokimnak (belgyógyásznak), aki azt mondta, hogy ez ilyenkor normális, mármint hogy terhesség alatt. Ne foglalkozzak vele. És olvastam is erről hogy mivel több vért kell pumpálnia a szivnek ezért dolgozik nagy erővel.
2010. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük a sok választ.A barátnőmnek is 110-125 körül van azt mondta,hogy akkor megy fel ha pl:kutyát sétáltat vagy egy kicsit takarít meg ilyesmi.Próbáltam nyugtatni hogy mert én is kismama vagyok és nekem is egy kicsit magasabb de nem ennyire,és nekem sem mondanak rá semmit csak hogy pihenjek amennyit tudok.
2010. márc. 17. 16:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én sajnos nem vagyok kismama, de kb. 99 óta, amikor az első Fiamat megszültem rendszeresen 110-120 körül van a pulzusom.

Hamar elfáradok és olyankor 140-150 körül van.

Üdv.: Anita

2010. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!