Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AKIK dohanyoztak terhesseg...

AKIK dohanyoztak terhesseg alatt, hanyadik heten szuletett a babotok es hany kiloval?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 09:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Szia. Gondolom megszületett már a babád. Minden rendben ment? Nem lett semmmi baja sem? A kórházban nem néztek ki a dohányzás miatt ? Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de tettem fel egy hasonló kérdést, mert sajnos én is dohányzom, de értelmes választ nem kaptam rá, csak szitkozódást! Boldog babázást :) 23 hetes
2010. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Szia! Koszi az erdeklodest!! Aprilis 7-en megszuletett gyonyoru egeszseges fiam. 3750g es 52 centivel. En sajnos vegig dohanyoztam kb napi 10-12 szalat, de nem volt semmilyen komplikacio es nincs semmi baja a babank. Nyugodt, kiegyesujozott a babam hala a jo egnek. A korhazban senki nem nezett ki, igaz en kulfoldon elek es itt nagyon sok kismama dohanyzink, sot van aki szules utan is mar egybol kint allt es szivta. En a korhazba egyaltalan ra se gyjtottam, ez volt a leghosszabb ido hogy nem gyujtottam ra 3 napig, esnem is hianyzott, mert a babam teljesen elfelejtette velem, folyamatosan gyonyorkodtem benne. Sok sikert neked es konnyu szulest kivanok!!! Ha nem tudsz leszokni legalabb csokenteni brobald minden nap.
2010. máj. 14. 21:50
 33/34 anonim ***** válasza:
A szoptatás alatti dohányzás is károsítja a csecsemô egészségét! Az anyatej közvetíti a dohányfüst méreganyagait. A várandós állapot vagy szoptatás alatti dohányzás, valamint a dohányfüstös környezet hatása növeli a Ñcsecsemôkori hirtelen halálî gyakoriságát. A várandós idôszak alatti dohányzás a születendô gyermek értelmi fogyatékosságának lehet az okozója. A kisbabát váró dohányzó anyák újszülöttei körében gyakran észlelhetô légúti megbetegedés. Az apa dohányzása növeli az utódok rákos megbetegedésének a kockázatát. (A dohányzás miatt károsodott ondósejt átörökítheti a rákos megbetegedési hajlamot! A dohányzó várandósok újszülöttei között gyakoribb a megnagyobbodott pajzsmirigy. A dohányzásnak szerepe van a szemtünetekkel járó pajzsmirigybetegség kialakulásában, a kórfolyamat súlyosbításában.
2010. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Koszi az infot, de senki nem kerdezte!!! Valaki kerdezett tolem valamit es te meg ide jossz okoskodni. Amugy nem szoptatok, mert nincs tejem, a ferjem meg soha nem dohanyzott.
2010. máj. 18. 11:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!