Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AKIK dohanyoztak terhesseg...

AKIK dohanyoztak terhesseg alatt, hanyadik heten szuletett a babotok es hany kiloval?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 09:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
58%

Undorítóak azok a nők akik szívják a cigit terhesen,és még "büszkék" is rá!!!!!

Igen a saját dolga de könyörgöm ne hangoztassa!!!

Szégyellje magát és kussoljon be!!

Lehet lepontozni!

2010. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Utolso te kussoljal be ha nem tudsz a kerdesre valaszolni! Mindenki maga donti el mit csinal!

Es a kerdesre kene valaszolni nem beleugatni masok dolgaba!

2010. márc. 16. 21:28
 23/34 anonim ***** válasza:
44%
Kedves utolsó...azt hiszem senki nem büszke rá és nem is hangoztatjuk csak megpróbáltunk válaszolni a kérdésre NORMÁLISAN. Ha te nem szívod minek jössz ide és szólsz bele a kérdés nem neked szólt. Nekünk kell megküzdeni a lelkiismeretünkkel. Én is szívtam és több orvost is megkérdeztem erről akik azt mondták hogy a napi 5-6 szál még nem káros. Te tudod egyáltalán mennyi mérget szívsz be és eszel meg naponta??? oda is lehet menni reklamálni..minket pedig hagyj és örülj hogy te/ti nem szívod/szívjátok...
2010. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
28hét 970gr 38cm :( (unokatesóm kislánya)
2010. márc. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus... bocsánat, de eléggé megdöbbentem, hogy ilyen is van. Anyukám erős dohányos, de valahányszor terhes volt, letette addig a cigit, és azt mondja, megérte, három gyereket szült, mindhárman négy kiló fölött voltunk. De volt olyan barátnőm, nem is egy, akinek dohányott az anyja terhesen és 800-1600 gramm között szült.

Biztos vannak kivételek, de szerintem _általában_ rosszabb a babának a dohányzás. Én nem merném megkockáztatni, nem bírnám elviselni, ha buta gyerekem lenne, de te tudod, hol van a tűréshatárod.

2010. márc. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
0%
Két gyermekem van, mindkettőnél dohányoztam. Az óvodás korban asztmát jósolónak csak annyit, szerény meglátásom szerint totál genetika az egész. Mindkét gyerek abszolút egészségesen, 40.hétre született. A fiú 3750 g-mal, a lány 3520 grammal. Mindenkinek csak ilyen egészséges gyermekeket kívánok. Egyáltalán nincs törvénybe leírva, hogy bajuk lesz. Hidd el épp elég a lelkiismeretfurdalás a cigi miatt, nem kell még fikázni is a másikat. Nem csak a cigitől függ az egészségük. Amelyik hajlamos az asztmára, az cigi nélkül is az lesz. Zsákbamacska az egész, ezért jobb, ha minden káros dolgot kiiktatsz az életedből. Gratulálok a születendő gyerkőchöz, jó, hogy mindjárt túl vagy rajta. Nekem még van 24 hetem hátra. Ezúttal ikrekkel.Sok sikert!
2010. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
48%
Undorító. Meg sem érdekli, h teherbe essen, aki nem tudja letenni a cigit!!!
2010. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
0%

Én nem hallottam olyanról, hogy ha dohányzik egy terhes nő, akkor a gyerekének alacsonyabb lesz az IQ-ja, meg hasonló badarságokat, de biztos, hogy az egészségére kihat a picinek. Ha nem is teszed le teljesen, akor napi pár szálra kell csökkenteni.

Van egy lányismerősöm, aki dohányzik és megtusta, hogy terhes, az orvos azt mondta, ne szokjon le teljesen, csak nagymértékben csökkentse a mennyiséget, mert az állapotos nőnek ha elvonási tünetei vannak, az jobban károsíthatja a magzatot.

2010. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:

Gondolj csak bele, mit szoltak a szüleid, mikor megtudták, hogy dogányzol? Neked is lesz egy babád, ami nagyon Nagy felelőséggel jár!!! És mit szólsz majd hozzá, mikor megtudod, h ő is cigizik ugy 13-14 évesen? Ez bizonyított tény, h ők hajlamosabbak rá. Ott vannak a romák is...

Na mind1: egyébként: abba a pici babában már annyi nikotin van, mint benned, a köldökzsinór nem csak tápanyagot szállít...a tüdejét nem károsítod, de már ő os függő! Nem hülyeség?

2010. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
hogy az istenbe lehet valaki olyan felelőtlen hogy egy új élet növekszik a szive alatt de beküld neki egy kis nikotint basszus, aztán majd csodálkozol mikor kissrácot már 9 évesen elkapják hogy bagózott a suliudvaron... ennyi erővel vegyél inkább egy kutyát
2010. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!