Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megmarad a baba...

Szerintetek megmarad a baba vagy elmegy? (fontos)

Figyelt kérdés

4 napja késik, 2 napja teszteltem pozitívat..

Viszont tegnap óta ilyen barnás a wc papír ( de csak akkor észrevehető ha erősebben a hüvelyemhez nyomom a wc papírt, tehát nem folyik ki belőlem semmi) Sajnos fiatalabb koromban volt 2 abortuszom amit nagyon bánok, de semmiképp nemvolt lehetősem megtartani..

Tegnap szeretkeztem a párommal, és utána jelentkezett ez a barnás valami.

Nagyon aggódom.

És tudom szörnyű de sajnos jelenleg nincs tb-m és tb kártyám se.

Ha sokat biciklizek/sétálok mialatt elintézem lesz nagyobb gond? Nagyon ideges vagyok, aludni se tudok rendesen.

Szóval lehet hogy csak jövő héten tudok menni dokihoz ha elintéztem ezeket, mert ugye tb kártyát se tudok felmutatni meg támogatásom sincs.

Szóval lesz-e gond? :(


2015. okt. 8. 10:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/128 A kérdező kommentje:

89-es kommentelő! mi közöd hozzá hogy miket írok ide? egyáltalán minek nézed meg?

van családom és barátaim is képzeld el..

2015. okt. 22. 11:19
 92/128 A kérdező kommentje:

A helyzet az hogy az orvos csak megvizsgált kézzel, azt mondta megvastagodott a méh.

Meg kenetet vettek rákszűréshez.

Ultrahangra meg majd a kórházba kell kérnem időpontot, pedig az sztk-ban egy emelettel lentebb van ultrahang.. nem értem

2015. okt. 22. 19:11
 93/128 anonim ***** válasza:
Azóta van fejlemény?
2015. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/128 A kérdező kommentje:
Még majd csak ma kérek időpontot ultrahangra.
2015. nov. 3. 11:29
 95/128 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

20.-ára van időpontom az első ultrahangomra délelőtt 11-re! Már nagyon várom hogy làthassam a kicsikémet :)

9 hetes 6 napos vagyok ma ( 15.-e)

:)

2015. nov. 15. 09:45
 96/128 A kérdező kommentje:
Egyébként a tb-m is elvan intézve szóval mostmár nyugodt vagyok :)
2015. nov. 15. 09:46
 97/128 A kérdező kommentje:

Pénteken nagy csalódás volt az ultrahang, bunkó orvos volt,lecseszett mert megmertem kérdezni hogy a plafonon lévő monitoron fogom e látni a picit.. nem mondott semmit, csak hogy nagyon pici a magzat, a papíron láttam hogy 31 mm.

Alighogy rám tette az ultrahang készüléket már vette is le szóval lókakit se láthattam.. Képet nem adtak, lefényképezni nem engedték.. :/ szívhangot se néztek.

Már nem is várom a következőt..

December 10.én kell majd mennem újra..

2015. nov. 22. 08:27
 98/128 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 31 mm 9-10 hetes magzatnak felel meg. Hány hetes vagy te most? Sajnálom, hogy ilyen bunkó volt a doki, sztk-ban sajnos sokszor ilyenek... Én azt javaslom, hogy menj el egy magánrendelőbe, ott szépen megnézik alaposan. Ez, hogy még szívhangot se mutatott... Keress egy olcsóbb nődokit, 5-10 ezer forintot rászánsz, de megnézi alaposan.
2015. nov. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/128 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, amit az utolsó írt. Másik doki és még képet is fogsz kapni! :) Ez ne vegye el a kedved, hisz már jó helyen van a kis jövevény! :)
2015. nov. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/128 A kérdező kommentje:

Naptár szerint ma vagyok 11 hetes.

De biztos nem 9 hetes mert akkor a tesztem bem lett volna erős pozitív mikor nem jött meg.

A doki is azt mondta hogy 10 hetes.

Remélem napok alatt is nagyobb lett a pocaklakóm.

2015. nov. 23. 09:40
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!