Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség kezdetén 3,93 TSH?

Terhesség kezdetén 3,93 TSH?

Figyelt kérdés
elég magas ,nem?
2015. szept. 8. 19:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy a 16. hétig nincs a babának saját pajzsmirigye, ezért addig az anyának kell, hogy maximálisan jól működjön.... vetélést meg egészen a 19.-20. hétig is okozhat, vagy még később... de ugye 25. hét után már nem vetélés, hanem koraszülés.

Örülök, hogy kaptál időpontot, verd az asztalt, hogy vizsgáljon ki rendesen!! Az első doki, akinél én voltam, azt mondta, hogy ááá, nem baj, hogy az Anti TPO ötszöröse a megenedettnek.... szóval, vannak akik csak a pénzt teszik el, sajna...

2015. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szió! Ne izgulj nem lesz semmi baj! Nekem ugyan ez volt a problémám.... és nem szedtem rá gyógyszert .... havonta kellett nézni a tsh-t és most a 20 héten kellett elkezdenem szedni a gyógyszert!
2015. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
nem adott gyógyszert, de 1 hónap múlva kontroll, hogy merre mozdult. ha emelkedik, gyógyszer, ha marad v csökken, nincs gyógyzser
2015. szept. 11. 09:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!