Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki elő terhesség elején 50...

Aki elő terhesség elején 50 kg körül volt mennyit szedett fel és hány kg volt a 2. terhesség kezdetén?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval 50kg voltam az első terhesség előtt.21kg-mot híztam,a legtöbb az utolsó trimeszterben jött rám. A másodikat 57kg-mal kezdtem. Mindenki azt mondta,hogy így is vékony vagyok a 167cm-hez. Most a másodikkal 30hetes kismama vagyok és +8kg-nál tartok.
2013. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
50kg voltam az első terhesség elején, még csak 3,5 hónapja szültem és 51 kg vagyok. 13 kilót szedtem fel terhesség alatt, de nem ragaszkodtak hozzám szerencsére :) Nem vagyok még terhes, de nem hiszem hogy a második babáig meghízok, szóval szerintem ugyanennyivel fogom kezdeni a másodikat is.
2013. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne tudom, írhatok- e ide, mert én 55 kg voltam az első terhességem előtt:)


Na szóval. Első terhesség végére 79 kg voltam.


Másodikat 61 kg-mal kezdtem ( nem fogyóztam a kettő között!) most, 29. hetesen 75 kg vagyok.


Szóval nem aprózom el.

Második baba után szeretném, ha 55 kg-ra visszamennék.

2013. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 52kg-mal lett kismami, első babájával 25kg-ot hízott, pedig alig evett, de kb 2hónap után már ugyanúgy 52kg volt a baba születése után. MÁsodikkal kb 14kg-ot hízott csak- ugyanúgy csinált mindent, mint először. 3hónapos a babája és most 50kg. :))
2013. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49kg-al kezdtem az első terhességem,72kg-al mentem szülni.Annyit ettem,h te jó ég.:) Most 53kg-al kezdtem a terhességet,28hetes vagyok és 65kg-nál tartok.Majd meglátjuk mi lesz,egyébként nem vagyok egy hízós csak így a terhességek alatt.Elég nagy hasam volt az elsővel is és most a másodikkal sem aprózom el.:)
2013. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. febr. 21. 13:19
 7/7 anonim ***** válasza:
58 kg -67 híztam 1 terheségemnél. Szülés után pedig 2 hónap műlva már vissza is nyertem az alakom.
2013. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!