Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajfestés terhesség alatt?

Zsu Ko kérdése:

Hajfestés terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy buta kérdés, de fogalmam sincs, hogy szabad e terhesség alatt (5. hét) hajat festetni?

2013. febr. 20. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szabad.Ammóniamentes festékkel,és olyan helyen ahol szellőzik a helység.Én végig festettem a terhességem alatt,3 havonta,nem lett belőle semmi gond,nyugi! :)
2013. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is ammóniamentessel de nem festékkel hanem szinezővel festem a Garnier-nek van ilyenje szerintem csak a szagok miatt lehetne gond, de ennek nincs semmilyen szaga.. :D
2013. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Meg az első 6 hétben van aki még nem is tudja hogy terhes.. :D én még most gyorsan befesteném, aztán majd legközelebb a 12. hét után kicsivel, ha már lenőtt..

Egyébként a szőke haj rosszabb mert azt le kell szívni és azt hiszem azt tényleg nem lehet :(

2013. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

Én úgy tudom, hogy terhesen (és szoptatósan is!) mindenféle hajas dolgos tilos: festés, dauer, hajvasalás, (végleges keratinos) hajkiegyenesítés, stb.

Én pont tegnap voltam fodrásznál - csak vágott belőle - és direkt szóltam neki, hogy még csak hajlakkot se fújjon rá (és amíg ott voltam, addig a másik fodrász sem hajlakkozott).

2013. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szabad. A szőke neccesebb mert abban több az ammónia.

Én barna vagyok, 2 havonta festetem már az elejétől kezdve.

33hkm

2013. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es, ennyi erővel ne menj utcára, de komolyan! 1 perc hajlakk, amit nem is rád fújnak, szerintem sokkal "jobb", mint a kinti szmog...

kérdező, szerintem 5 hetesen simán festess! az nem árt, ha ammóniamentes.

2013. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
első babás anyukaként én is mindentől paráztam,pont mult héten voltam utoljára a dokimnál UH-n és akkor kérdeztem rá hogy mi a véleménye a hajfestésről,mire elmosolyodott és mondta hogy nyugodtan lehet bár az anyukák paráznak tőlle,másrészt ha Czeizel Endre azt mondja hogy nyugodtan lehet akkor én hiszek neii,mert volt egy ilyen müsora amiben erről volt szo
2013. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. febr. 21. 10:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Szabad. Ezek a modern hajfestékek ártalmatlanok. Persze nem árt szellőztetni a helyiséget...
2013. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. febr. 21. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!