Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hüvelyi uh a nagyobb terhess...

A hüvelyi uh a nagyobb terhességet is kimutatja? Úgy értem, hogy ha már legalább félidős a terhesség, nem kellene hasi uh-t csinálni? A hüvelyi is kimutatja?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálunk (Miskolc, Semmelweis) már a 12 hetes UH is hasi a kórházban.

Nekem a nődokinál a legelső UH volt hüvelyi, 8 hetesen. Azóta ő is csak hasit csinál.

Előző terhességem alatt viszont csak hasi UH volt.

2013. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt a választ köszönöm, ámbár nem a kérdésemre érkezett. Várom, hátha valaki érti, mit szeretnék :-) nem sértés, kedves Előző, köszönöm a válaszod.
2013. febr. 20. 14:49
 3/9 Golan Trevize ***** válasza:

Hogy először a kérdésedre válaszoljak:

A hüvelyi UH mindent kimutat, amit a hasi US is kimutat. Fordítva ez nem feltétlenül van így.


De miért akarsz hüvelyit a hasi helyett? Miért nem jó neked a hasi UH?

2013. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, a hüvelyi UH-on is jól látszik a terhesség. Azoknál szokták ezt használni, akik nagyon túlsúlyosak és a hasi UH-on nem jó a kép. (nődoki mondta nekem)
2013. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, kimutatja, de még nem hallottam róla, hogy valakinek ennyire előrehaladott terhességet nem hasin csináltak volna, de biztos vannak kivételek, vagy indokok, amiért az hüvelyit csinálja az orvos.
2013. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Bocsi. Igen, így utólag már rájöttem... :-)
2013. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hasit szerettem volna, de hüvelyit csinált. Kizárta a terhességet vele. Köszi a válaszokat!!!! :-)
2013. febr. 20. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 8 és 12 hetes volt hüvelyi a 16 hetes már hasi..de remélem hasi is marad mostmár:)
2013. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kimutatja, de félidős terhességet már uh nélkül is simán észre venne.
2013. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!