Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség kezdetén 3,93 TSH?

Terhesség kezdetén 3,93 TSH?

Figyelt kérdés
elég magas ,nem?
2015. szept. 8. 19:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Remélem tudtam segíteni.
2015. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

köszi! igen.

a horváth ágnesnél voltam anno, mikor az első gyerek nem akart összejönni, de azt mondta, semmi bajom, csak rágörcsölök a babatémára.

2015. szept. 8. 22:09
 13/23 A kérdező kommentje:

bocsi, katalin. nem ágnes.

de sajnos hiába magánrendelés, mivel ez van győrben, bazi sokat kell várni. azért holnap felhívom, hátha...


amúgy meddig baj, ha nem kapok gyógyszert? mármint terhességi hetekben (ha nem okoz vetélést... de remélem nem fog!!)

2015. szept. 8. 22:11
 14/23 anonim ***** válasza:
46%
Nem mindegy, hogy terhes vagy-e már, vagy csak terv, a terhességi hormonok is befolyásolják a szintjét. Nekem első terhességem előtt volt ennyi, terhesség elején már 6 fölött volt, semmi gond nem volt, a lányom már 20 hónapos rosszcsont. Meg kell nézetni a hormonokat is, nem csak a TSH-t.
2015. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó vagyok, nekem a t3-t4 jó volt akkor is, mikor 6 volt a tsh, ez a fontos, nem a tsh. Ne izgulj miatta, simán lehet, hogy eddig is ennyi volt.
2015. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
már terhes vagyok.
2015. szept. 9. 05:59
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem 2. Trineszterre sikerult beallitani, addig tsh 17, t4 szinte semmi, endokrinologusom majdnem kiszaladt a vilagbol tole, terhesseg elejen haziorvos felrekezelt...megis egeszseges okostojas babam szuletett, igaz meg csak 7 honapos, de mar most latszik :) viszont a terhesseg eleje emiatt remalom volt, keress egy ko szakembert es irany! Nem lesz olcso az niztos de muszaj.
2015. szept. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
péntekre kaptam is időpontot endokrinológushoz :D
2015. szept. 9. 08:11
 19/23 A kérdező kommentje:
azért jó olvasni, hogy másnak is volt magas és a babának nem lett baja, amíg nem kapta meg anyukája a gyógyszert!
2015. szept. 9. 08:12
 20/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz nekem 0,08 volt a TSH-m és endor-ra csak 2 és fél hónapra kaptam időpontot SZTK rendelésre, magánba is csak 2 hét múlva, DE amikor mondtam, hogy babát várok a doki azt mondta, hogy ne is folytassam és másnapra rendelés utánra behívott!

Ők is tudják, hogy ez nagyon fontos!

2015. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!