Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Idegfajdalom 36 hetesen?...

Idegfajdalom 36 hetesen? Megbolondulok!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


36 hetes vagyok, es kb. egy hete kezdodott, hogy a fenekemben fajdalommjelentkezett. A jobb oldalon kezdett fajni, mint amikor becsipodik egy ideg. Ha hosszabb ideig maszkaltam, akkor egy ido utan santikalni kezdtem.


Aztan naprol napra rosszabb lett. Elmentem csutortokon orvoshoz, de akkor mar az autohoz tolokocsit kellett kerni. Az orvos megultrahangozott, es azt mondta, hogy ugy fekszik a baba, hogy nyom egy ideget.

Ma mar olyan fajdalmam van, hogy megorulok! Alig birok kimenni a vecere. A fenekemtol egeszen a kislabujjamig teljes hosszaban faj a labam ettol az idegtol.


Konyorgom, adjatok valami tanacsot, mert megkattanok!

Az orvos azt mondta, hogy majd elmozdul a baba, de ez eddig nem tortent meg. Sot, ahogy naprol napra novekszik, egyre rosszabb. Probaltom mindenhogyan fekudni, kezzel elmozditani, de eselytelen.


Koszi a tanacsokat!


2015. júl. 18. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Tanácsot nem tudok adni, de együtt érzek veled, nekem is pont 36 hetesen volt ilyen. Egy hétig alig bírtam felkelni, de igazából fekve sem volt jó. Már sírtam a fájdalomtól, pedig nem vagyok kényes, de ez valami borzalmas volt. Aztán valahogy tényleg elmozdult a baba, és mintha elvágták volna a fájdalmat, azóta sem tért vissza. Remélem neked is elmúlik. A dokim még a kismamamasszázst javasolta, de mire odáig eljutottam volna, elmúlt. Egy próbát lehet megér.
2015. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Koszonom, adtal egy kis remenyt, hogy elmozdulhat. :)

A masszast is kiprobalom.

2015. júl. 18. 09:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 28. héttől van ilyen, csak én a bal combomba kapom az áldást. Viszont nálam ez jön megy...tehát pár napig jó, nem nyom semmit a lábam sem fáj, aztán egyszer csak arra kelek, hogy megbolondulok, úgy fáj a lábam. :/ Kitartást neked, már nincs sok hátra. :) 32 hkm
2015. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

En is abban bizok, hogy befordul mar lassan (mert meg faros), es akkor talan elmulik.

Kitartast neked is! Te is mar a celegyenesben vagy! :)

2015. júl. 18. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 21 hetes, de kb 2 hete nekem is volt, hogy a jobb oldali lábam a derekamtól vagy a fenekem felső részétől lefele végig rettenetesen fájt és görcsölt szerencsére reggelre elmúlt, mire felébredtem. Pedig nekem nem is olyan nagy még a baba. Gondoltam lehet valahogy mégis ideget nyom, biztosan ez az oka. Mondjuk nekem szerencsére azóta nem volt ez csak egyszer, de remélem nem ismétlődik a későbbiekben.
2015. júl. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Elvileg nekem már fejfekvésű, de így is simán megoldja az idegre fekvést. :D Most egész hétvégén ez ment, délután leszállt róla, most a bordáimban van a lába. :)

Köszi, már nagyon várom, hogy kint legyen a kiscsaj!! :)

2015. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy varod mar.

Szo szerint 'idegolo' ez a varakozas nekunk. :D

2015. júl. 19. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg az :)
2015. júl. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!