Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz? Segitség? Megbolond...

Magzatvíz? Segitség? Megbolondulok!

Figyelt kérdés
Ma le van lassulva a babám,nem olyan mint tegnap!Clion-t használok!Ettől is van folyásom ahogy tisztulok!De ma bővebb?Honnan tudom hogy magzatviz e vagy sem?Tegnap voltunk nst-én minden rendben volt!
2010. jan. 29. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

a magzatvíz színtelen, szagtalan.

van bent betét?

ha állsz, csurog a lábadon? :)))))

2010. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be egy papírzsepit a bugyidba, ha átázik, akkor magzatvíz, ha nem, akkor csak erősebb folyás. Nyugi!!
2010. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sárgás inkább!van bent betét!
2010. jan. 29. 13:39
 4/7 A kérdező kommentje:
nem csurog a lábamon!de ha hálóingben vagyok nincs rajtam bugyi akkor érezhetően nedvesebb!Bocs hogy igy leirom!
2010. jan. 29. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:

hát nem tudom. ha sárgás, akkor az nem az.

de majd kiderül:)))) bocsi:)

nekem mindenesetre szivárgott le a combomon.


ez csak ma van? vagy pár napja?

2010. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez valószínüleg a kúp. Az ilyen. A barátnőmnél és nálam is így volt. Sőtt, úgy folyt a lábamon, mint a magzatvíz, viszot picit sárgásabb a színe.

Ha nagyon bizonytalan vagy akkor menj be a kórházba, ott egy stifttel meg tudják nézni, hogy magzatvíz-e vagy sem. Nekem a terhességem legvégén volt olyan bő folyásom, hogy átáztatta a betétet, többször rohantam a klinikára, de mindig megállapították, hogy nem magztvíz. Azt hiszem a gyógyszertárban is kapni olyan betétet, aminek a közepén ez benne van. Beteszed és ha elszíneződik akkor magzatvíz, ha nem akkor más.Csak nagyon drága, nekem azt javasolta a szülésznőm, hogy vágjam ketté a stiftnél ami benne van és akkor kettő lesz belőle :):)

Már a terhesség vége felé járt, ha jól veszem ki a szavaidból. Ilyenkor már lassulnak, ettől nem kell megijedni, főleg ha az nst-n minden rendben volt. ;)Mire kaptad a cliont? Van valamilyen fertőzésed?

2010. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nincs fertőzésem,csak vizsgálatkor mondtam a dokinak hogy folyásom van,megvizsgált, és irt fel cliont!36+3h km vagyok!
2010. jan. 29. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!