Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől viszket a mellem? De...

Mitől viszket a mellem? De annyira, hogy mindjárt megbolondulok. Még csak 13 hetes vagyok, eddig nem volt ilyen, csak feszült, és most is csak az egyik viszket.

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt időszak, mikor viszketett, és láthatóan ki is száradt. Kend be testápolóval.
2010. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam így. A megoldás: jó testápoló, babaolaj.:)

Boldog babavárást!

2010. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is viszketett, kb. a 15 hétig. Addigra a 80 C-s méretem 95C-s lett. Azt mondta a doki, hogy normális a viszketés ilyenkor mert nő a mell. Hát én már nem bánnám, ha nem nőne tovább! Bár apának tetszik! :-)
2010. febr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem nagyon hamar elkezdett viszketni, de a mellbimbóm. még csak 9 hetes leszek és ez olyan 5-6 hetesen volt. Persze én annyira nem örültem hogy nőtt a cicim, mert így is 90B vagy C melltartó kellett...most 95ös :-) persze szép kemény lett, papának méginkább tetszik, de félek hogy nagyon meg fog ereszkedni.


én is testápolóval kentem, bár nekem sokat nem használt!

2010. febr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!