Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek olvassátok el,37....

Kérlek olvassátok el,37. hétben meghalt a babám?

Figyelt kérdés

Először is köszönöm a sok segítséget, tanácsot, amit tőletek kaptam. Most egy időre búcsúzom, de remélem 1 év múlva újra találkozunk :)


Leírom mi történt velem, hátha ezzel bárkinek is segíteni tudok. Senkit nem megijeszteni szeretnék, ami történt az világszerte ritka.

Ezeket a kérdéseket tettem fel a tüneteimmel kapcsolatban, ha valaki szeretne beazonosítani...


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Február 2-án hajnali 3-kor 1.5 óra alatt összeomlott a vérkeringésem és rohammentővel szállítottak a megyei kórházba. Senki nem tudta mi történik, a terhességemet végig úsztam, a vérképem mindig tökéletes volt, semmi vizesedés, 7kg hízás, makk egészség, kiegyensúlyozott boldogság.... ebből lett a rémálom. Először azt hitték méhlepény probléma, majd kiderült, hogy májepedésem volt. A babámat nem tudták megmenteni, az én életemet csodák-csodája egy több órás műtéttel igen. A férjem órákig azt hitte egyedül marad, de hála a szakképzett és odaadó orvos csapatnak életben maradtam.

Egyenlőre nem tudják mitől volt, Hellp szindrómára csak a külső tüneteim utaltak, a fogamzásgátló szövődménye a másik feltételezés. Majd a szövettan talán kiderít valamit.

Hétfőn az orvosnál még minden rendben volt a panaszaim azok voltak amiket itt is leírtam és életem legboldogabb időszakából egy rémálom lett.


Kérlek vigyázzatok magatokra és a bennetek növekvő aprócska életre! Mindenkinek sok boldogságot! Senkit nem akarok sem felzaklatni, sem megijeszteni, nyugodjatok meg.... a statisztikák alapján mivel ez velem megtörtént veletek biztos nem fog. De hátha egyszer évek múlva ezzel az irománnyal segíthetek valakin! Békés, boldog babavárást! Sok-sok egészséges és gyönyörű babát kívánok Nektek! Remélem még találkozunk :)


2010. febr. 11. 10:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok! Olyan nagyon boldog vagyok :))))

Sok sok egészséget kívánok az egész családodnak.

2011. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:

Ma végre hozzájutottam a könyvedhez.

Alig várom, hogy hazaérjen apa, átvegye a gyerekeket én pedig félrevonulhassak egy csendes sarokba olvasni.

2011. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
Na, elolvastam. Egész hétvégén azon gondolkoztam, hogy mit is írhatnék ide. Nem igazán jutottam ennél többre: KÖSZÖNÖM, így csupa nagybetűvel.
2011. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:
En KOSZONOM!!!!! Ha van kedved Facebookon jelolj be, ott fogok tajekoztatast adni a kovetkezo konyvemrol:)
2011. szept. 6. 16:24
 65/66 A kérdező kommentje:
Annyira jol esik hogy ennyi ido utan is ennyien erdeklodtetek, drukkoltatok, gondoltatok ram! Azert szep ez a vilag:)
2011. szept. 6. 16:25
 66/66 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagytok? És a nagyfiad? Már két éves, te jó ég :D
2013. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!