Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek olvassátok el,37....

Kérlek olvassátok el,37. hétben meghalt a babám?

Figyelt kérdés

Először is köszönöm a sok segítséget, tanácsot, amit tőletek kaptam. Most egy időre búcsúzom, de remélem 1 év múlva újra találkozunk :)


Leírom mi történt velem, hátha ezzel bárkinek is segíteni tudok. Senkit nem megijeszteni szeretnék, ami történt az világszerte ritka.

Ezeket a kérdéseket tettem fel a tüneteimmel kapcsolatban, ha valaki szeretne beazonosítani...


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Február 2-án hajnali 3-kor 1.5 óra alatt összeomlott a vérkeringésem és rohammentővel szállítottak a megyei kórházba. Senki nem tudta mi történik, a terhességemet végig úsztam, a vérképem mindig tökéletes volt, semmi vizesedés, 7kg hízás, makk egészség, kiegyensúlyozott boldogság.... ebből lett a rémálom. Először azt hitték méhlepény probléma, majd kiderült, hogy májepedésem volt. A babámat nem tudták megmenteni, az én életemet csodák-csodája egy több órás műtéttel igen. A férjem órákig azt hitte egyedül marad, de hála a szakképzett és odaadó orvos csapatnak életben maradtam.

Egyenlőre nem tudják mitől volt, Hellp szindrómára csak a külső tüneteim utaltak, a fogamzásgátló szövődménye a másik feltételezés. Majd a szövettan talán kiderít valamit.

Hétfőn az orvosnál még minden rendben volt a panaszaim azok voltak amiket itt is leírtam és életem legboldogabb időszakából egy rémálom lett.


Kérlek vigyázzatok magatokra és a bennetek növekvő aprócska életre! Mindenkinek sok boldogságot! Senkit nem akarok sem felzaklatni, sem megijeszteni, nyugodjatok meg.... a statisztikák alapján mivel ez velem megtörtént veletek biztos nem fog. De hátha egyszer évek múlva ezzel az irománnyal segíthetek valakin! Békés, boldog babavárást! Sok-sok egészséges és gyönyörű babát kívánok Nektek! Remélem még találkozunk :)


2010. febr. 11. 10:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! És én is tényleg nagyon-nagyon jót kívánok Nektek! Biztos, hogy Nálatok is minden rendben lesz és meg fog érkezni a várva várt kisbaba :) Ti másképpen küzdötök meg érte, nagyon nehéz lehet ez is!!! Hinni kell, hogy minden rendben lesz és bízni a jövőben :) Semmi elkeseredés, semmi szorongás :)Meglátod, ha egyszer összejön Nálatok minden rendben lesz!!! Mikor lesz a beültetés? Lehet hogy együtt leszünk kismamák :)
2010. máj. 4. 17:14
 32/66 anonim ***** válasza:

Szió!


Most májusban megyünk az első konzultációra,(jövő hét szerdán) és aztán lesz valamikor a beültetés.

Ezt még nem tudom pontosan megmondani, talán majd a konzultáció után, akkor megmondja a doktornő, hogy mikor számíthatunk rá.

2010. máj. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
100%

ÉS BABÁS LETT!!!belinkelte ezt a kérdést egy tesztelős kérdésénél, elolvastam

csak úgy mondom, hogy a fa alá tesz most egy 2 csíkosat!!!!!

gratula!!!

2010. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm köszönöm köszönöm
2010. dec. 22. 11:26
 35/66 anonim ***** válasza:
Gratulálok.:)Olyan jó olvasni,hogy minden rendben veled.Boldog Karácsonyt Kívánok nektek és majd írjál,hogy miújság veletek.Nagyon örülök.:):D
2010. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
szia, mi újság veletek? Hogy van a baba és a mama?
2011. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is pont ma jutottál eszembe, csak nem találtam a kérdést, de a kedves előttem író elintézte, hogy előre kerüljön:D Ezúton is köszi:D


Hogy vagytok?

2011. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:

Húúúú, annyira jól esik, hogy érdeklődtök, hogy el sem tudom mondani!!!!! Köszönöm!!! Nagyon jól vagyunk, 22.hetet betöltöttem. Úgy néz ki, nem sietnek annyira a kórházi befekvéssel, mint ahogy előre beharangozták :) Úgy volt, hogy júniusban már kórházban vagyok, de egyre csak tologatják, mert minden eredményem nagyon jó. Most kisfiút várunk, így szerencsére van újra feladatom :) Lányruhákat cserélgetem fiúsra, szobát alakítgatok, stb. Még dolgozgatok, de csak itthonról, és nagyon keveset. Sokat pihenünk, tornázunk, sétálunk. Rendkívül mozgékony baba, mindenre élénken reagál. Néha el sem hiszem, hogy már csak alig 4 hónap és a kezemben tarthatom a kisbabánk! Tavaly februárban olyan távolinak tűnt ez az idő...

Kedden jelenik meg a könyvem (ápr 26-án), ez is lefoglal, így szinte repül az idő.


Nagyon-nagyon köszönöm, hogy gondoltatok rám!!!!! Nem ismerlek benneteket, de komolyan mondom, jobban esett mint egy közeli barátnőmtől :)

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Nektek!

2011. ápr. 22. 17:12
 39/66 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagy(tok)?:))
2011. jún. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
Szia, én is érdeklődöm, mi újság veletek?:)
2011. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!