Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek olvassátok el,37....

Kérlek olvassátok el,37. hétben meghalt a babám?

Figyelt kérdés

Először is köszönöm a sok segítséget, tanácsot, amit tőletek kaptam. Most egy időre búcsúzom, de remélem 1 év múlva újra találkozunk :)


Leírom mi történt velem, hátha ezzel bárkinek is segíteni tudok. Senkit nem megijeszteni szeretnék, ami történt az világszerte ritka.

Ezeket a kérdéseket tettem fel a tüneteimmel kapcsolatban, ha valaki szeretne beazonosítani...


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Február 2-án hajnali 3-kor 1.5 óra alatt összeomlott a vérkeringésem és rohammentővel szállítottak a megyei kórházba. Senki nem tudta mi történik, a terhességemet végig úsztam, a vérképem mindig tökéletes volt, semmi vizesedés, 7kg hízás, makk egészség, kiegyensúlyozott boldogság.... ebből lett a rémálom. Először azt hitték méhlepény probléma, majd kiderült, hogy májepedésem volt. A babámat nem tudták megmenteni, az én életemet csodák-csodája egy több órás műtéttel igen. A férjem órákig azt hitte egyedül marad, de hála a szakképzett és odaadó orvos csapatnak életben maradtam.

Egyenlőre nem tudják mitől volt, Hellp szindrómára csak a külső tüneteim utaltak, a fogamzásgátló szövődménye a másik feltételezés. Majd a szövettan talán kiderít valamit.

Hétfőn az orvosnál még minden rendben volt a panaszaim azok voltak amiket itt is leírtam és életem legboldogabb időszakából egy rémálom lett.


Kérlek vigyázzatok magatokra és a bennetek növekvő aprócska életre! Mindenkinek sok boldogságot! Senkit nem akarok sem felzaklatni, sem megijeszteni, nyugodjatok meg.... a statisztikák alapján mivel ez velem megtörtént veletek biztos nem fog. De hátha egyszer évek múlva ezzel az irománnyal segíthetek valakin! Békés, boldog babavárást! Sok-sok egészséges és gyönyörű babát kívánok Nektek! Remélem még találkozunk :)


2010. febr. 11. 10:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
83%
Szia!Nagyon SAJNÁLOM!Istenem!Még a könny is kicsordult a szememből!Sok erőt és kitartást kívánok és remélem,hogy 1 év múlva már Boldog Kismama leszel!:-(Kitartást!!!
2010. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
78%
Ó, te drága, veled érzek, annyira sajnálom ami történt, de ne add fel! Biztos vagyok benne, hogy hamarosan minden rendbe jön! Drukkolok, hogy mihamarabb kiderüljön a probléma oka, és makkegészségesen belevághassatok újra a kisbabába! Kitartás, és fel a fejjel, sokat fogok gondolni rád, és nagyon szorítok, hogy ez többet ne forduljon elő, és egészséges kislurkónak adj életet! Sok sok erőt neked, jó egészséget, és mihamarabbi gyermekáldást! Vigyázz magadra!
2010. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ami történt veled

Mit írtak a zárójelentésedbe? A babát a 37. héten miért nem tudták megmenteni? Nekem 2 babám halt meg a pocakomban, és tele voltam kérdésekkel, ahogy most is, a te esetedben! Én nagyon nehezen nyugodtam bele, és a mai napig eszembe jutnak, pedig már van 2 gyönyörű fiam.

2010. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem is tudom mit írjak, ez az élettől egy csapás.

Nagyon sajnálom, ami történt és részvétem a babád miatt!

Sok egészséget kívánok neked és szerencsét a következő babádhoz. Tudom nehéz még olvasni az ilyen sorokat és azt hiszem nincs anyuka, aki most a helyedbe lenne, de azt hiszem mégis jól esik Neked ki írni a fájdalmad és tedd is meg. Tényleg sok sikert és erőt kívánok a késöbbiekben Neked!

2010. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem nagyon sajnálom ami történt ez borzalmas még most is könnyezek. nagyon szoritok nektek hogy minden rendbe jöjjön és mihamarabb ismét boldogok legyetek egy kisbabucival. együtt érzek veled és imádkozom értetek! sok szerencsét kivánok!
2010. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm. 3.-nak válasz: A babámat azért nem tudták megmenteni, mert a 5-6 liter véremből 4 liter a hasüregemben volt, így megszűnt az áramlás. Lehetetlen lett volna megmenteni, őt kiemelték és a műtét az én életemnek a megmentéséről szólt a továbbiakban. Hálás lehetek a Magyar Egészségügynek és orvosoknak, mindent megtettek értünk. A zárójelentésemben.... a nőgyógyászatiban: császármettszés halva szüléssel, a sebészetiben: májadenoma és májruptura (májrepedés és a máj felének eltávolítása) az intenzív osztályon pedig ráírták a gyanított Hellp szindrómát is, de azt is, hogy a laboreredmények nem igazolják. Szerencsére az ország egy neves professzora törődik velünk és konzultálhatunk vele a szövettani eredmények után. Sok-sok orvos vizsgált meg és gondolkodik az esetemen, inkább a fogamzásgátló szövődményére gyanakodnak.... Majd kiderül, remélem. És egyszer még leszek boldog anyuka :) Az angyalok vigyáztak rám és most már még egy édes kisangyal van aki figyel ránk. Köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 11. 11:22
 7/66 anonim ***** válasza:
100%

:((( És semmi nem látszott a vérképen, hogy romlik a májad? Vagy, hogy valami baj van vele? Nekem most az utolsó terhességnél valami értékem 30 helyett 326 volt, egyből befektettek, vérvétel folyamatosan, és a végén indítás.

Nagyon szörnyű ami történt :(((

Kitartást Neked, kívánom, hogy minél hamarabb túl tedd magad a dolgon, és hamarosan ANYUKA legyél Te is!


3. válaszoló voltam

2010. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Köszi hogy megosztottad velünk a történeted. Rettentően sajnálom, átérezni sem tudom mit érezhetsz... Azért jó olvasni hogy bizakodó vagy és nem adod fel. Kívánok Neked mihamarabbi gyermekáldást(már ha egészséged újra engedi). Rettentő hogy ez megtörtént...
2010. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%
Gyújtok egy gyertyát a babádért, nagyon sajnálom.
2010. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Te egy nagyon jó ember lehetsz, hogy még ebben a fájdalmas időszakban is arra gondolsz, hogy segítesz másoknak, és leírod a történeted, hogy ezáltal segíthess.

Nagyon megkönnyeztem ami Veletek történt.

Teljes szívemből kívánom Neked a testi, és lelki 100%-os felépülést, és minden jót kívánok!

2010. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!