Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti visszamennétek a helyemben...

Ti visszamennétek a helyemben dolgozni?

Figyelt kérdés
7 hetes kismama vagyok. Nagyon vágytunk erre a babára, úgyhogy most nagyon nagy nálunk a boldogság. Nincs rosszullét, nagyon más tünetem se, hál' Istennek eddig jól bírom. A problémám ott kezdődik, hogy egy picit barnáztam egy hete, és a doki egyből kiírt veszélyeztetett terhesnek. Pihenés. Táppénz. Viszont már jól vagyok, ha szeretném, vissza is mehetnék dolgozni. Irodai munkát végzek, ami nem lenne rossz, csak iszonyat sok a munka, kevesen vagyunk, nagyon sok a stressz, legfőképp a közvetlen főnökömnek köszönhetően. Bejelentettem, h kismama vagyok, még idő előtt, azért, mert hazudni sem akartam, h miért vagyok táppénzen, meg nem tudtam mi lesz még. Erre megkaptam, h rám nem lehet számítani, meg én tőle, ha visszamegyek ne várjak segítséget, hogy esetleg tehermentesítsen, készüljek fel a túlórákra is...(amit szerintem meg sem tehetne...egy kismama nem túlórázhat, nem?) Szóval, szar helyzet, mert jól vagyok, mennék dolgozni, nemcsak a pénz miatt, hanem mert ráérnék még itthon ülni, és a négy falat nézni. De ez a szörnyeteg nő, akinek megjegyzem, senkije sincs, soha nem szült, abszolút nem könnyíti meg a helyzetem. Így féltem a babám egészségét, a sok stressztől...Ti mit tennétek a helyemben, vagy ilyen esetben? Volt valaki hasonló helyzetben?

2015. febr. 9. 10:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

Visszamennék és ha nem megy még mindig eltudsz menni táppénzre.

Nem teheti meg hogy túlóráztat,hisz terhesen könnyített munkát kell ajánlania akár kevesebb órában is ugyanannyi fizetésért.

Boldog babavárást.

2015. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem mennék, mert én is barnáztam-véreztem picit az elején, utána minden jó volt, semmi terhességi tünet, nyugalom, semmi stressz és még is véreztem utána még többször is a 13. hétig. Nem tudhatod, h fogsz-e még vérezni, azt se, h épp mitől, és azt sem, hogyan végződik egy ilyen vérzés. Ne kockáztass, ez most az a szituáció, amikor nem szabad.
2015. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha képes vagy rá, hogy ne idegeskedj miatta, akkor a helyedben visszamennék. Nem rúghat ki, csinálnám, ami tőlem telik, aztán 8 óra letelte után felállnék és hazamennék. (persze, nem tudom, milyen munkáról van szó és megoldható-e ez). Segítesz a munkatársaknak is, te sem unatkozol. De ha csak idegesíted magad, akkor nem mennék vissza.
2015. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!