Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor van baj? Észrevenném?

Mikor van baj? Észrevenném?

Figyelt kérdés
10hetes km vagyok.Teljesen tünetmentes a terhességem és ez idegesít.Eddig minden nap rosszul voltam,most meg semmi.Lehet valami baj?Az a gond hogy sokat sírok és idegeskedek.Észrevenném,ha baja lenne a babának?Nagyon aggódok.Ja és étvágyam se nagyon van. :(
2010. febr. 2. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ne idegeskedj. Nekem az első babám minden tünet nélkül ment el a 6. hét elején, így a másodiknál aggódtam mikor egyik napról a másikra megszűntek a tünetek. El is mentem az SZTK-ba UH-ra. Ott megnyugtattak. Szerintem, ha nagyon idegesít, ugorj el te is. Jobb mint őrlődni. De kár ezen kattogni. (Egyébként a fiam elmúlt a és fél hónapos, és a leggyönyörűbb teremtmény a Földön.)
2010. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez mind teljesen normális. :) Ne aggódj!

Nekem is 10 hetesen múltak el a tünetek egyébként. Addig sem volt sok, a cicik fájtak néha, meg reggelente néha öklendeztem. De a 10. héten elmúlt, sőt, már a 9. héttől enyhült.

23 hetes km

2010. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 14 hetesen vetéltem. Iszonyatos fáradtságot éreztem. Nem tudtam fent maradni. Azon kívül eleve rengeteget hánytam. Aznap pedig már semmi nem maradt meg bennem. Végül másnap, UH-n derült ki, hogy meghalt. Missed ab-om volt, a műtét után kb. 2 nap múlva múlt el a hányingerem.


Szóval van tünete, ha baj van. Az idegeskedést pedig próbáld kerülni.

2010. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor baj van: 2 hétig véreztem. Amikor már görcsöltem és nagyon fájt a derekam mondta a védőnő, hogy nem jó jel. Estére elvetéltem:( Másnap küret.
2010. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom :( remélem azóta sikerült nektek a baba.

Megpróbálok nem idegeskedni,de az első baba,és szerintem azért van ekkora aggodalmam.

2010. febr. 3. 10:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,mintha magamat hallanám.Nekem is végig tünetmentes a terhességem,35hetes vagyok,mult héten felyeztem be a munkát, napi 12 óra. Én is sokat idegeskedtem,de minden eredményem es a babámé normális. Ha sokat izgultam miatta, elmentem 4d-re, az megnyugtatott és erőt adott.Az étvágyad miatt se aggódj,majd javulni fog,viszont sok folyadékot igyál,ez nagyon fontos és fel is frissit egy finom tea mikor padlón vagy.
2010. febr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!