Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nehezet emeltem és elvetéln...

Ha nehezet emeltem és elvetélnék, akkor rögtön észrevenném a tüneteket?

Figyelt kérdés
Meggondolatlanul felemeltem a 16 kg lányomat, de csak egy picit fájdult meg a hasam. Nem vérzek, nem görcsölök, akkor megnyugodhatok hogy később sem fogok emiatt?
2011. márc. 28. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy rögtön, lehet 1 nap múlva jelentkezik.

Amúgy nekem a lányom 13 kg, és emelgetem, cipelem, semmi bajom tőle. 34 hetesen, teljesen zárt a méhszájam. tehát ne aggódj, ha amúgy minden ok, ettől tuti nem lesz bajod.

2011. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én dédimamám azt szokta mondani, hogy amelyik gyerek jól "meg van csinálva" azzal lehet csinálni bármit, úgyse megy el! Én szorítok hogy ne legyen semmi probléma!!
2011. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
14kg meztelenül a fiam 2 éves lesz ami azt jelenti ruhában olyan 15 körül van,Nap mint nap emelgetem,veszélyeztetett vagyok de muszáj felvennem ha sír muszáj beleraknom a fürdőkádba kivennem az etetőszékbe is.Bele mászik meg minden de kimászni nem tud a kádból főleg vizesen.Nekem kell mindent megcsinálnom ugyanúgy mert a férjem vidéken dolgozik és nncs semmi bajom pedig már íg megy úgy 20 hete.ne izgulj és nem lesz semmi baj.
2011. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!