Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gombás fertőzést tuti...

A gombás fertőzést tuti észrevenném?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok, elég bő folyásom van, de ilyen volt eddig is, szaga nincs, és viszketni is csak néha viszket egy kicsit (terhesség előtt többször volt gombám, de akkor sokkal jobban viszketett). Canesten krémmel kenegetem, nem tudom elég lehet-e ez? Dokinál 1 hete voltam, akkor nem volt semmi gond, de folyton azon aggódom, hogy mi van, ha nem veszem észre és ne adj'Isten feljebb terjed a fertőzés. Ha gombám lenne, akkor mindig viszketne, nem? Dokihoz mégse mehetek 5 percenként, hogy "de biztos nincs gombám?"... :-S Ti egyértelműen észrevettétek ha gombátok volt?
2010. jan. 28. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak a Ph-értékkel van gond.

Vannak visszaállitó kúpok,kérdezz rá,hogy használhatod-e terhesség esetén is.GYógyszertár.

2010. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Most a Gynoflor nevű hüvelytablettát használom (doki írta fel), ez is arra lenne, hogy visszaállítja a hüvely megfelelő ph-ját. A papírján az van, hogy enyhe fertőzésre is jó. Remélem, segít valamennyit..
2010. jan. 28. 09:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Remélem hamar elmúlik,jobbulást.
2010. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a folyást okozhatja akkor az is.
2010. jan. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A folyásom megvolt ezelőtt is, kb. ugyanilyen mennyiségű mint most. Csak egy picit viszket (de nem mindig), szóval emiatt kételkedem, hogy nem gomba-e. A Canesten kombit se akarom csak úgy használni, főleg ha nincs is gombám.. köszi a válaszokat!
2010. jan. 28. 09:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy en mar 37 hetes terhes vagyok de nekem nagyon bo folyasom van. Neha feheres, neha sargas. Ha jol emlekszem kb. 5 hete kezdodott de a 20-dik het korul korul sem volt keves folyasom. En is nagyon beparaztam mert azt hittem biztosan valami gomba de nem. Vettek kenetet es minden a legnagyobb rendben, pedig egy csomag tisztasagi betet elfogy nallam egy het alatt. Annyira zavaro sajnos, hogy ketorankent cserelgetem. Van akinel jelentkezik terhesseg alatt a bo folyas es nem tudunk mit tenni ellene. :( Remelem nallad is csak ez a helyzet es nem gomba.
2010. jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!