Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cigiztek terhesen? És ha...

Cigiztek terhesen? És ha igen, akkor mit szól a környezet hozzá? Megpróbáltad letenni vagy meg sem fordult a fejedben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 11:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

De milyen büszke rá, hogy ő nem tette le!! Mi meg érezzük magunkat bűnösnek? Te és mégis miért nem mernénk leírni ide névtelenül ha szívnánk? Nem mindenki olyan gyenge jellem mint te! Álszent az te vagy! Nem velünk, a gyerekeddel! Hagyjál bennünket békén és foglalkozz a napi adagoddal!

30 hetes kismama aki 25 hete nem dohányzik!

2010. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem az a véleményem h a férjednek igaza van.az előttem szóló dohányzó nő az meg hogy akar anya lenni ha még a cigiről sem tud leszokni a gyereke érdekében?akkor később nagyobb dolgokról sem tud majd lemondani a gyerekért???én is cigiztem de könnyen lemondtam róla miután megtudtam h az anyósom végig cigis volt a párommal és vashiányosan kevés súllyal tüdőbetegen szülte meg.jó ez nem azt jelenti h az övének is ilyen baja lesz de ha csak 1 százalék rá az esély neki nem éri meg letenni???ezt nem tudom felfogni h h lehet vki ilyen önző.na szóval szerintem tedd le , a babád miatt.sok sikert és erőt hozzá.
2010. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
14-06-osnak: én TÉNYLEG letettem a cigit azonnal a pozitív teszt után, de még hetekig utáltam (= irigyeltem) mindenkit, aki körülöttem szívhatta... :-) Szóval nem volt egy fáklyásmenet, nem sikerült mosolyogva abbahagyni. Pedig sosem voltam nagy dohányos (6-7 szál naponta).
2010. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

melyik nagyeszű pontoz le mindenkit????

te jó ég, ha valaki nem ugyanazt gondolja, mint a másik, azt már rögtön le kell pontozni???

EL KELL FOGADNI, HOGY NEM UGYANAZ A VÉLEMÉNYÜNK!!!!

2010. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelnek a pontok, az nem idegesít. Annál jobban a 14.06-os! Mégis mit képzel? azért mert ő nem tudja ,nem akarja letenni más sem tudja? Aki akarja le tudja tenni! Ez a nem teszem le mert ártok a babának az igazi álszentség!!Aki terhes tegye le a cigit, még nem hallottam, hogy ez miatt beteg baba született de olyat már igen, hogy a cigi miatt gond volt! íÚgyhogy kedves dohányzó kismamák ne nyugtassátok magatokat hazugságokkal! Igenis veszélyeztetitek a gyereketeket a nikotinnal!
2010. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

sziasztok!

gondoltam bejelntkezem:)

Gratulálok annak aki letudta tenni előre , és annak is aki a + teszt láttán rakta le.Aki nem tette le(mind1 miért) nos, mindenkinek szive ügye, őket sem lehet bírálni,nem vagyunk egyformák.

Én most vagyok 6 hetes, előre nem tudtam letenni, viszont a + teszt után csak 1x gyújtottam rá, és azóta sem...és nem is fogok, erős hányingerem van, örülök, ha enni tudok:)

Minden jót!

2010. máj. 13. 09:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!